загрузка...

Стар проти Сил Зла

Стар проти Сил Зла постер

Стар проти Сил Зла

Мультсеріал: Стар проти Сил Зла / Star vs. The Forces of Evil
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2
Рік: 2015-2016
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська (FanVoxUA)

Короткий опис: Після численних сутичок з монстрами на своїй рідній планеті Муні, весела чарівна принцеса на ім’я Стар Баттерфляй була послана своїми батьками на Землю для проживання з родиною Діаз. Але не так сталося, як гадалося: спокійного життя не бачити нашій героїні навіть тут. Лиходіїв прибуває все більше, вони є навіть у середній школі. У парі з Марко, сином Діаз, Стар бореться з лиходіями з різних вимірів, намагаючись захистити свою чарівну паличку, якою вона ще тільки вчиться користуватися. Запрошуємо дивитися онлайн мультсеріал Стар проти Сил Зла усі сезони на нашому кінотеатрі.

Повний опис: У вимірі М’юні народилася принцеса Стар. Згідно з місцевою традицією на її 14-річчя їй передали у спадок чарівний жезл. Якщо цей артефакт потрапляє в злі руки, весь всесвіт очікує кінець. Юна принцеса є своєрідною особистістю – вона постійно бореться зі всілякими монстрами і чудовиськами. Під час сутичок дівчина не особливо звертає увагу на навколишні її об’єкти, в результаті чого державі було завдано величезної шкоди. У покарання за те, що було зруйновано підлогу королівства, батько і мати відправляють доньку на перевиховання в школу, розташовану на Землі.

Директор навчального закладу, радіючи щедрій пожертві, з розпростертими обіймами приймає юну особу і в якості наставника приставляє до неї відповідального і серйозного учня, який уникає проблем. Незважаючи на те, що Марко намагається в очах оточуючих виглядати крутим хлопцем, насправді він тюхтій. Так вийшло, що Стар поселили в будинку його батьків в якості учениці, яка прибула на навчання за обміном. Перший час Марко довелося нелегко – принцеса зробила з його кімнати чорну діру, а замість сонечка над головою помістила хмару, з якої йшов дощ. Але лиходії починають прибувати, вони з’явилися навіть у школі. Марко змушений битися з ними, і що дивно, йому сподобалося це робити. Приходьте дивитися 1, 2 сезон та всі серії «Стар проти Сил Зла» онлайн українською на нашому сайті.

 

Стар проти Сил Зла 1 сезон онлайн


 

Стар проти Сил Зла 2 сезон онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.44MB | MySQL:98 | 0.494sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00041 sec