загрузка...

Таємниці Ґравіті Фолз

Таємниці Ґравіті Фолз постер

Таємниці Ґравіті Фолз

Мультсеріал: Таємниці Ґравіті Фолз / Gravity Falls
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2
Рік: 2012-2016
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Головні герої мультфільму брат і сестра на ім’я Діппер і Мейбел. Одного разу батьки повідомляють їм, що вирішили відправити їх на літні канікули в невелике містечко до рідного дядька, якого звуть Стен. Тут і чекають на дітей захопливі пригоди, адже дядько працює в дивному місці – а саме в музеї, від якого так і віє чимось загадковим, містичним. Запрошуємо дивитися онлайн мультсеріал Гравіті Фолз на нашому кінотеатрі.

Повний опис: Ґравіті Фоллз – це зовсім не черговий супергерой, а вигадане містечко, розташоване творцями мультфільму в штаті Оріґон. У загальних рисах – це скромне і глухе містечко, де життя тече монотонно і розмірено, а місцеві жителі знають все один про одного. Саме в це містечко приїхали Мейбл і Діппера, щоб погостювати у свого дядечка Стена. Дядя просто обожнює своїх племінників, адже вони вміють розвіяти нудьгу і закрутити всіх і все навколо себе.

Після приїзду маленьких родичів Стена у містечкові почала розгортатися низка неймовірних історій, захоплюючих пригод і таємничих розслідувань. Скрізь, де тільки б не з’явилися цікаві братик із сестричкою, їх чекала нова таємниця, загадка або секрет, які неодмінно треба розгадати. У цю захоплюючу гру включилися і інші жителі містечка, зробивши для себе багато нових і несподіваних відкриттів.

Але не все так просто в цьому нудному і глухому містечку. Деякі таємниці зовсім не хочуть бути розкритими (точніше, деякі жителі зовсім не зацікавлені в тому, щоб їх сокровенне стало явним). Не раз життя цікавих діточок висіла буквально на волосині, але це лише додавало додаткової гостроти в їхній відпочинок. Сидячи біля нічного багаття і слухаючи байки рідного дядечка, Мейбл і Діппера розуміли – в цих оповіданнях далеко не все є вигадкою. Отож, гайда на перегляд мультфільму українською онлайн «Таємниці Ґравіті Фолз» 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 серія мультсеріалу.

Таємниці Ґравіті Фолз 1 сезон онлайн


 

Таємниці Ґравіті Фолз 2 сезон онлайн

 

Таємниці Ґравіті Фолз. Міні-серіал онлайн

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (360: 4.83)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.9MB | MySQL:117 | 0.506sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00071 sec