загрузка...

Тімон і Пумба

Тімон і Пумба онлайн

Тімон і Пумба

Мультсеріал: Тімон і Пумба / Timon & Pumbaa
Категорія: Дісней
Сезони: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Випуск: 1995-1999
Тривалість: ~ 20 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Тімон і Пумба – це завжди веселі нерозлучні друзів. Багато глядачів, можливо, пам’ятають цих двох героїв по мультфільму «Король Лев». Ще тоді вони сподобалися і полюбилися глядачами. Тому було прийнято рішення зняти про них окремий серіал, у якому кожна серія розповідатиме про їхні нові пригоди. Після виходу на екрани цього мультсеріалу популярність Тімона і Пумби стала рости з кожним днен. Як починалася їхня дружба, ви зможете дізнатися в дебютних серіях цього мультиплікаційного серіалу виробництва «Дісней».

Досить читати — пора дивитися мультсеріал Тімон і Пумба всі серії українською онлайн, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож, гайда усією сім’єю на перегляд чудового мультсеріалу від студії Дісней, який перенесе у світ пригод двох нерозлучних друзів Тімона і Пумба. Гарний настрій після перегляду гарантований! Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Відмінне життя у двох друзів. Всього одне правило «Хакуна Матата!». Головний девіз і основне життєве кредо, яке символізує повну свободу. Друзі живуть з цим кредо і не знають жодних проблем, роблять, все що їм заманеться, відпочивають скільки влізе і не відчувають ніяких турбот.

Але без турбот прожити все-таки не виходить. Звідки взялася серед ясного сонячного дня гроза: проливний дощ, грім, блискавка, яка як раз потрапила в Пумбу. Бідний Пумба тепер нічогісінько не пам’ятає. Ну, це можна виправити – адже поруч вірний кмітливий один Тімон, який обов’язково що-небудь придумає. Щоб повернути другу пам’ять Тімон починає детально розповідати йому про всі пригоди, які вони нещодавно пережили. Розповідати є про що: про райські островах з жахливими дикунами, які, то хочуть з’їсти Пумбу, то приносять у жертву Тімона. Тімон повідає про спекотної пустелі в Кенії, де Пумба зніс крокодилове яйце, і навіть про крайній півночі. І це, дорогі глядачі, тільки початок пригод. Отож, гайда дивитися Тімон і Пумба онлайн всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

Тімон і Пумба онлайн українською Тімон і Пумба дивитися онлайн українською
 

Тімон і Пумба 1 сезон онлайн


 

Тімон і Пумба 2 сезон онлайн


 

Тімон і Пумба 3 сезон онлайн


 

Тімон і Пумба 4 сезон онлайн


 

Тімон і Пумба 5 сезон онлайн


 

Тімон і Пумба 6 сезон онлайн


 

Тімон і Пумба 7 сезон онлайн


 

Тімон і Пумба 8 сезон онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:144 | 0.564sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00024 sec