загрузка...

Том і Джері

загрузка...
Том і Джері онлайн

Том і Джері

Серія: Том і Джері
Мультсеріал: Том і Джері. Повна колекція / Tom&Jerry Complete Collection
Категорія: Серіал
К-ть серій: багато:)
Випуск: 1940-1967
Тривалість: ~ 22 хв.

Короткий опис: Кіт Том і мишеня Джері – це двоє всюдисущих персонажа, знайомих нам з раннього дитинства, які зробили себе відомими всьому світу. Все своє життя Том намагається зловити Джеррі і це сильне бажання у нього із серії в серію тільки збільшується. Кіт Том уявляє в своїй голові все нові і нові хитрі плани, щоб зловити спритного Джеррі, але мишеня завжди знаходить вірні рішення, щоб постійно викручуватися з різних пасток, які замишляє Том…

Повний опис: Зверніть увагу, що ми хотіли б вас порадувати може не зовсім новим, зате перевіреним досвідом багатьох років мультиком – «Том і Джеррі» всі серії. А почалося все з далекого 1940 року, коли компанія «Metro-Goldwyn-Mayer» тільки починала знімати перші серії. І вже з самого першого мульта він став улюбленим анімаційним фільмом дітей, проте з часом не тільки діти, а й дорослі полюбили мультик «Том і Джеррі».
Всі серії мультсеріалу були невеликими, по п’ять-шість хвилин, але їх було багато. Сюжет цього мультика полягає в тому, що кіт на ім’я Том і невелика мишка Джеррі протягом всієї історії або перебувають у дружніх взаєминах, або відчайдушно воюють один з одним.
Найбільш часто події мультфільму відбуваються будинку, де Том різноманітними способами і засобами намагається зловити Джеррі і з’їсти його. Проте бувають такі моменти, коли саме мишеня провокує Тома на різного роду злі дії щодо кота.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму Том і Джеррі онлайн всі серії.

1   2

загрузка…

Том і Джері онлайн


 

загрузка...

Сподобався мультик? - Розкажи друзям

Оціни мультик:

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (31 голос (-и, -ів): 4.55 з 5)
Loading ... Loading ...

Читай твіттер

Twitter @t_vernydub

Підписуйся на оновлення:


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 4.67MB | MySQL:127 | 0.268sec

MAXCACHE: 0.85MB/0.00013 sec