загрузка...

Том і Джері

Том і Джері онлайн

Том і Джері

Серія: Том і Джері
Мультсеріал: Том і Джері. Повна колекція / Tom&Jerry Complete Collection
К-ть серій: 8 частин (158 серій)
Рік: 1940-1967
Тривалість: ~ 02:25:00

Короткий опис: Кіт Том і мишеня Джері – це двоє всюдисущих персонажа, знайомих нам з раннього дитинства, які зробили себе відомими всьому світу. Все своє життя Том намагається зловити Джеррі і це сильне бажання у нього із серії в серію тільки збільшується. Кіт Том уявляє в своїй голові все нові і нові хитрі плани, щоб зловити спритного Джеррі, але мишеня завжди знаходить вірні рішення, щоб постійно викручуватися з різних пасток, які замишляє Том. Запрошуємо дивитися мультсеріал Том і Джері онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Зверніть увагу, що ми хотіли б вас порадувати може не зовсім новим, зате перевіреним досвідом багатьох років мультиком – «Том і Джеррі» всі серії. А почалося все з далекого 1940 року, коли компанія «Metro-Goldwyn-Mayer» тільки починала знімати перші серії. І вже з самого першого мульта він став улюбленим анімаційним фільмом дітей, проте з часом не тільки діти, а й дорослі полюбили мультик «Том і Джеррі».

Всі серії мультсеріалу були невеликими, по п’ять-шість хвилин, але їх було багато. Сюжет цього мультика полягає в тому, що кіт на ім’я Том і невелика мишка Джеррі протягом всієї історії або перебувають у дружніх взаєминах, або відчайдушно воюють один з одним.

Найбільш часто події мультфільму відбуваються будинку, де Том різноманітними способами і засобами намагається зловити Джеррі і з’їсти його. Проте бувають такі моменти, коли саме мишеня провокує Тома на різного роду злі дії щодо кота. Приходьте дивитися мультфільм Том і Джеррі онлайн всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Том і Джері онлайн дивитися всі серії
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.02MB | MySQL:135 | 0.548sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00030 sec