загрузка...

Трансформери: Боти-рятувальники

Трансформери: Боти-рятувальники онлайн українською

Трансформери: Боти-рятувальники

Мультсеріал: Трансформери: Боти-рятувальники / Transformers: Rescue Bots
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Рік: 2011-2016
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм «Трансформери: Боти-рятувальники» орієнтований на молодшу аудиторію. Рятувальний загін автоботів, які подорожують космосом на своєму кораблі отримує завдання від Оптимуса Прайма. Замість того, щоб приєднається до битви з Дисиптиконами, вони повинні вирушити на планету Земля, щоб допомагати людям – вивчати їхні звичаї і навчиться жити серед них.

Команда трансформерів приземляється на невеликому острові Ґріффін Рок, де потрапляє у загін місцевих рятувальників. У компанії нового друга – малюка Коді, трансформери захищають людей від надзвичайних ситуацій, приховуючи свою присутність під виглядом рятувальної техніки та інших машин. Запрошуємо дивитися мультфільм Трансформери: Боти-рятувальники онлайн всі серії підряд на нашому сайті.

Повний опис: Продовження пригод четвірки рятувальних автоботів, яких великий Оптимус Прайм відправив на Землю з важливою місією.

Болдер, Чейз, Блейдс і Хітвейв повинні були висадиться на Землю і під прикриттям рятувального загону дізнатися якомога більше інформації про людей. З цим завданням вони успішно впоралися і настільки звикли до своїх нових друзів, що залишилися допомагати і служити їм. Тут вони стали справжніми героями, навчилися працювати в команді, знайшли новий будинок і сім’ю. Підтримувати безпеку і рятувати людські життя стало їхнім покликанням, і попереду у ботів-рятувальників ще багато цікавих і небезпечних місій. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультику «Боти-рятувальники» онлайн українською всі серії підряд на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Трансформери: Боти-рятувальники 1 сезон онлайн українською


 

Трансформери: Боти-рятувальники 2 сезон онлайн українською


 

Трансформери: Боти-рятувальники 3 сезон онлайн українською


 

Трансформери: Боти-рятувальники 4 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.44MB | MySQL:98 | 0.464sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00052 sec