загрузка...

Клуб Вінкс: Школа чарівниць

Вінкс

Вінкс

Мультсеріал: Клуб Вінкс: Школа чарівниць / Winx Club
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Рік: 2004-2016
Тривалість: ~ 25 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Мультсеріал «Клуб Вінкс: Школа чарівниць» розповідає про юну Блум – звичайнісіньку дівчину, яка живе в місті Ґардинія. З раннього дитинства її заворожували чарівні казки та оповідання про фей, і от одного разу Блум пощастило не просто зустріти справжню фею, але і допомогти їй.

Коли на чарівницю Стеллу напали страшні монстри, і сил відбиватися від них уже не вистачало, Блум втрутилася і несподівано для самої себе відкинула чудовиськ енергетичним ударом. Познайомившись зі Стеллою ближче, Блум дізналася, що її нова подруга навчається в Алфеї – чарівній школі для фей, що знаходиться у паралельному магічному світі. А оскільки у самої Блум теж виявилися чарівні сили, вона приєднається до Стелли та інших юних фей в Алфеї, щоб навчитися керувати своїми силами і використовувати їх на благо.

Прибувши в Алфею, Блум дуже скоро подружилася ще з трьома феями: Флорою, яка володіє магією землі, Текною, яка відмінно вчиться і чудово розбирається у будь-яких технологіях, а також Музою, яка чудово грає на музичних інструментах і є феєю гармонії. Тепер ці п’ятеро – клуб «Winx», на долю якого випаде чимало пригод. Запрошуємо дивитися Клуб Вінкс. Школа чарівниць онлайн на нашому сайті, де зібрано всі серії, сезони.

Повний опис: Ще зовсім недавно Блум марила феями і з задоволенням читала чарівні казки, навіть не припускаючи, що сама може бути феєю і володіти магічними здібностями. Тепер же вона вчиться в школі Алфея разом зі своїми подругами, і разом вони створили клуб «Вінкс», який завжди готовий дати відсіч злим силам і допомогти добру взяти верх.

Фея природи Флора, фея гармонії Муза, фея технологій Текна і фея небесних світил Стелла – ось найкращі подруги Блум, з якими їй ніщо не страшно. У дівчат з’являються нові турботи, коли вони знайомляться з новенькою – принцесою Лейлою з планети Адрос. Лейла хоче врятувати маленьких фей «Пікс», які опинилися у полоні у лиходія Даркара. Попереду у Блум та її подруг не тільки боротьба з Даркаром, порятунок Пікс і знайомство з новими друзями, але й зустріч зі старими ворогами. Даркар намірився звільнити з ув’язнення Трікс – трьох злих фей, з якими Блум та інші дівчата вже мали справу. Зло набирає сили, але й у наших героїнь з’явилися помічники. Давайте мультфільм Вінкс онлайн 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 сезон українською та нові серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Вінкс 1 сезон онлайн українською


 

Вінкс 2 сезон онлайн українською


 

Вінкс 3 сезон онлайн українською


 

Вінкс 4 сезон онлайн українською


 

Вінкс 5 сезон онлайн українською


 

Вінкс 6 сезон онлайн українською


 

Вінкс 7 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Клуб Вінкс: Школа чарівниць”

  1. Дашка says:

    Я Блум))) 8) 8) 😛 😛

Написати коментар

WordPress: 20.96MB | MySQL:126 | 0.516sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00022 sec