загрузка...

Вондер тут і там

Вондер тут і там онлайн

Вондер тут і там

Мультсеріал: Вондер тут і там / Wander Over Yonder
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2
Рік: 2013-2016
Тривалість: ~ 12 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Познайомтеся зі скитальцем на ім’я Вондер! Цей міжгалактичний мандрівник не звик сидіти вдома, і справа всього його життя – переміщатися між найнеймовірнішими місцями по всьому Всесвіті.

Подорожує герой мультсеріалу не один. Вірну компанію йому складає скакун Сільвія. Удвох ці оптимістичні і веселі персонажі переміщуються з планети на планету і допомагають їхнім мешканцям знаходити радість у кожному дні і жити вільно. Запрошуємо дивитися багатосерійний мультик Вондер тут і там онлайн всі серії та сезони на сайті.

Повний опис: У центрі сюжету фантастичного мультсеріалу – захопливі міжгалактичні пригоди незвичайної парочки друзів – гуманоїда на ім’я Вондер і його подруги Сільвії. Маленький, добрий, доброзичливий і дуже чуйний гуманоїд Вондер прагне допомогти всім істотам, які опинилися в біді. Дізнавшись про проблеми на будь-якій планеті, головний герой одразу ж вирушає в дорогу зі своєю вірною подругою Сільвією, яка більше схожа на незвичайного динозавра-скакуна.

Безстрашна і рішуча Сільвія завжди готова до бою, її навіть не лякає злий Лорд Злюкер, який прагне стати володарем Всесвіту. За допомогою своєї армії Дозорів, під командуванням старшого офіцера Гляделкінса, підступний Лорд Злюкер робить все можливе по завоюванню планет і галактик. У Всесвіті він є найстрашнішим жителем, але парочка друзів не боїться протистояти інфантильному лиходієві. Мультсеріал Вондер тут і там онлайн українською всі серії підряд 1, 2 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вондер тут і там 1 сезон онлайн українською


 

Вондер тут і там 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Вондер тут і там”

  1. колян says:

    клас! =)

Написати коментар

WordPress: 21.1MB | MySQL:140 | 0.514sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00046 sec