загрузка...

Життя робота-підлітка

Життя робота-підлітка онлайн дивитися українською 1, 2, 3 сезон

Життя робота-підлітка

Мультсеріал: Життя робота-підлітка / My Life as a Teenage Robot
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2003-2009
Тривалість: ~ 23 хв.
Мова: Українська

Опис: Основні події мультсеріалу «Життя робота-підлітка» відбуваються у вигаданому місті Тремортон, яке суміщає в собі сучасність і елементи майбутнього.

П’ять років тому жінка-науковець Нора Вейкмен створює Дженні – бойового робота Ікс-Джей-9, який виглядає як дівчинка-підліток. Її мета – захищати Землю, а мрія – жити звичайнісіньким життям. Дженні ходить у середню школу і дружить із братами Бредом і Таком Карбакламі. У неї також є заздрісники і суперниці за увагу Бріт і Тіфф Крафт – кузини, що користуються добротою головної героїні в своїх цілях.

Час від часу королева Вексус, правляча в Імперії Кластер, намагається перетягнути Дженні на сторону зла, хоча спочатку зрозуміло, що з доброї волі дівчинка не змінить команду. За великим рахунком, не дивлячись на походження і величезну кількість дивовижних навичок, Ікс-Джей-9 живе турботами та інтересами середньостатистичного підлітка. Вона готова до експериментів і нових відкриттів, із натхненням дивиться в майбутнє і не боїться будувати грандіозні плани, паралельно виконуючи покладені на неї завдання з охорони планети. Мультсеріал Життя робота-підлітка 1, 2, 3 сезон онлайн дивитися українською всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Життя робота-підлітка 1 сезон онлайн українською

 

Життя робота-підлітка 2 сезон онлайн українською

 

Життя робота-підлітка 3 сезон онлайн українською




загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.95MB | MySQL:126 | 0.501sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00026 sec