загрузка...

Злюки бобри

Злюки бобри онлайн українською дивитися постер

Злюки бобри

Мультсеріал: Злюки бобри / The Angry Beavers
Категорія: Серіал
Сезон: 1, 2, 3, 4, 5
Рік: 1997–2001
Тривалість: ~ 23 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Американський багатосерійний мультфільм «Злюки бобри» розповідає історію про двох бобрів – Норберта і Деггете, яким доведеться вести самостійне життя після того, як їх виселяють з будинку батьки. Веселий мультсеріал, який викликає тільки позитивні емоції. Розмірене і спокійне життя братів постійно порушується пригодами. Запрошуємо дивитися мультсеріал Злюки бобри онлайн на нашому онлайн-кінотеатрі безкоштовно.

Повний опис: Безтурботне життя двох братів бобрів закінчилося. Батьки виганяють їх з власного будинку, щоб діти нарешті подорослішали. Саме з цього починаються веселі пригоди Норба і Деггета. І спочатку вони побудують свою нову домівку.

Старший брат Норберт дуже кмітливий і хитрий бобер, він постійно маніпулює своїм молодшим братом Деггетом. У той же час Деггет є суцільний протилежністю своєму братові. Він постійно жвавий, сповнений енергії та позитиву, від яких найчастіше страждає старший брат.

Брати то борються з величезною рибою, то намагаються змінити шлях міграції північних оленів, який лежить через їхню греблю, а одного разу на їхній греблі навіть оселилося привиди. Життя бобрів – суцільне пригода, вони нічого не бояться і ніколи не сумують, тим більше, що у них є багато друзів готових допомогти їм у будь-який момент. Дивитися мультик Злюки бобри онлайн українською всі серії та сезони на нашому сайті і отримуйте величезну порцію гарного настрою і позитиву.

загрузка…

Злюки бобри 1 сезон онлайн


 

Злюки бобри 2 сезон онлайн


 

Злюки бобри 3 сезон онлайн


 

Злюки бобри 4 сезон онлайн


 

Злюки бобри 5 сезон онлайн


Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (7: 4.71)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.45MB | MySQL:113 | 0.281sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00061 sec