загрузка...

Зоряні Війни: Повстанці

Зоряні Війни: Повстанці онлайн українською

Зоряні Війни: Повстанці

Мультсеріал: Зоряні Війни: Повстанці / Star Wars Rebels
Сезон: 1 | 2
Рік: 2014-2016
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Анімаційний серіал «Зоряні війни: Повстанці» переносить глядачів у Всесвіт «Star Wars», і розповідає про події, що розгорнулися між третім і четвертим епізодами фантастичних кінофільмів Джорджа Лукаса.

Імперія намагається встановити контроль над всією Галактикою, оголосивши полювання на останнього лицаря-джедая. У той же час формується група молодих повстанців, які мають намір протистояти Імперії. Досить різношерста компанія цих персонажів вирушає в дорогу на комічному кораблі «Привид». Запрошуємо дивитися мультфільм Зоряні Війни. Повстанці онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультсеріал розповідає про двадцятирічний проміжок часу між третьою і четвертою частиною знаменитої саги. Імперія продовжує нарощувати міць і всіляко бореться з повстанцями. Невелика група людей намагається протистояти потужній силі. Головна мета лицарів-джедаїв – повалення жорстокого імператора і встановлення миру в галактиці.

Новими героями багатосерійного мультфільму стали: відважна дівчина-пілот на ім’я Гера; лицар-джедай Кенан; силач Ласат, який недолюблює роботів; землянка Сабіна, яка майстерно володіє різними видами зброї; юний злодюжка Езра і робот Чопер. Ця компанія і складає екіпаж космічного корабля «Привид», що мандрує галактичними просторами у намірі здолати Імперію. Проте, щоб здобути перемогу треба докласти надзусилля. Дехто з команди повстанців виявиться зрадником, а розпочате повстання зможуть довести до перемоги тільки віддані бійці. Мультсеріал Зоряні Війни Повстанці онлайн українською всі серії та 1, 2 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Зоряні Війни: Повстанці 1 сезон онлайн


 

Зоряні Війни: Повстанці 2 сезон онлайн

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (4: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 33.25MB | MySQL:108 | 0.350sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00045 sec