загрузка...

Ну, постривай! Будинок техніків. 14 серія

Ну, постривай 14 серія дивитись онлайн

Ну, постривай! Будинок техніків. 14 серія

Мультсеріал: Ну, постривай!
Тривалість: 00:09:00
Студія: Союзмультфільм
Рік: 1984

Опис: 14 серія радянського мультфільму «Ну, постривай!”. Нова серія перенесе головних героїв – Вовка і Зайця – в Будинок юних техніків.

Вовк до Зайця з букетом червоних троянд. Заєць, побачивши у вічко троянди, відкриває двері. Входить Вовк. Заєць в жаху відскакує і намагається закрити двері. Але Вовк поводиться миролюбно: він галантно підносить йому троянди і ставить на стіл пляшку сидру. Але відкрити її не може. Вовк намагається відкрити пляшку спочатку виделкою, потім штопором. Але нічого не виходить. Розсердившись, Вовк кидає пляшку на стіл, і тут пробка з неї вилітає. Під дією реактивної сили Вовка викидає у вікно. Вовк сидить серед порожніх пляшок в установі з прийому склотари. Він голосно читає вголос слово «Сидр», після чого говорить «Ну, заєць, постривай!». Запрошуємо дивитися мультфільм Ну, постривай 14 серія онлайн на нашому сайт Мультфільми для дітей. Добре дитині – добре і мамі.

Ну, постривай! 14 серія дивитись онлайн   Ну, постривай! 14 серія дивитись онлайн   Ну, постривай! 14 серія дивитись онлайн

Ну, постривай всі випуски онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.67MB | MySQL:119 | 0.445sec