загрузка...

Ну, постривай! У селі. 6 серія

Ну, постривай! У селі. 6 серія постер

Ну, постривай! У селі. 6 серія онлайн

Мультсеріал: Ну, постривай!
Тривалість: 00:10:00
Студія: Союзмультфільм
Рік: 1973

Опис: 6 серія мультфільму перенесе головних героїв – Вовка і Зайця у село, де на них чекають нові кумедні ситуації та запаморочливі погоні.

Вовк в рожевій майці, з медальйоном на шиї, влаштував собі привал на ромашковому лузі і зараз відпочиває, покурюючи. Раптом біля нього починає літати маленька мошка, тонко дзижчачи. Вовк відмахується від неї. Потім на ніс до Вовка прилітає джміль, але той кільцями тютюнового диму здуває його з «місця посадки». Пізніше лунає тонке дзижчання, що переходить у низький рев. Вовк відмахується, відбігає в сторону і закриває голову руками, але потім усміхається – це всього-навсього літак, тінь якого накриває його! Літак приземляється, до місця його посадки підбігають троє звірят-парашутистів: Ведмедик, Лисеня та Заєць?! Запрошуємо дивитися мультфільм Ну, постривай 6 серія онлайн на нашому сайті Мультфільми для дітей. Добре малюку – добре і мамі.

   

Цікаві факти:

  • Ідея зі спуском головних героїв на парашутах з’явилася після відвідування знімальною групою однієї з військових частин ВДВ.
  • Епізод з комбайном обігрується Сергієм Лук’яненко в романі Лінія мрій.
  • Епізод з втратою Вовком трусів перегукується з епізодом з Діамантової руки, де герой А. Папанова Льолік позбавляється плавок, які задів гачок вудки.

Ну, постривай всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (2: 5.00)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.85MB | MySQL:115 | 0.472sec