загрузка...

Ну, постривай! Олімпіада ’80. 13 серія

Ну, постривай 13 серія дивитись онлайн

Ну, постривай! Олімпіада '80. 13 серія

Мультсеріал: Ну, постривай!
Тривалість: 00:09:00
Студія: Союзмультфільм
Рік: 1980

Опис: 13 серія радянського мультфільму «Ну, постривай!”. Кумедні погоні Вовка і Зайця продовжуються на Московській Олімпіаді ’80.

Величезний сучасний аеропорт, біля якого чотири прапори – зелений, червоний, синій і жовтий. На посадку йде гігантський авіалайнер. Ось під’їхав до лайнера трап, розчинилися дверцята і виходять … Зайці! Перший – темношкірий кубинець c боксерськими рукавичками на плечі. Слідом йде Заєць-японець у фіолетовому халаті, теж демонструючи прийом. Завершує список почесних гостей задовгий Заєць-югослав з авоською баскетбольних м’ячів. Всі Зайці прилетіли на Олімпіаду-80 у Москві. А внизу біля трапа їх зустрічає наш Заєць з букетом квітів. Гості заходять в автобус. Заєць махає їм рукою на прощання, і тут хтось його тикає в плече. Заєць обертається і ойка – це ж Вовк з сигаретою в зубах! Запрошуємо дивитися мультфільм Ну, постривай 13 серія онлайн на нашому сайті Дитячі мультфільми. Добре дитині – добре і Вам.

Ну, постривай! 13 серія дивитись онлайн    Ну, постривай 13 серія дивитись онлайн   Ну, постривай! 13 серія дивитись онлайн

Ну, постривай усі серії

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.64MB | MySQL:113 | 0.449sec