загрузка...

Абу мавпочка

Абу мавпочка із "Аладдіна"

Абу

Мультфільм: Аладдін, Аладдін 2, Аладдін 3, мультсеріал Аладді

Мультфільм «Аладдін» студії Дісней за двадцять років свого існування зібрав десятки мільйонів шанувальників, серед яких люди різного віку. Неможливо не співпереживати бідному, але доброму і чесному Аладдіну, не захоплюватись прекрасною принцесою Жасмін, не сміятися над витівками Джина і, звичайно ж, не розчулюватися від мавпочки Абу.

Маленька кишенькова мавпочка на ім’я Абу, яка фактично позбавлена ​​голосу, в мультфільмі грає важливу роль. Вона не одного разу виручає свого друга, хоча точно так само і втягує його у великі неприємності, такі як крах Печери чудес і мимовільне ув’язнення. Однак, не дивлячись на все, цей персонаж радує глядачів своєю безтурботністю, добротою, іноді веселить своєю хитрістю, кмітливістю, іноді жадібністю і навіть ревнощами.

Маленький пустун – майстерний і досвідчений злодій, який може поцупити не тільки дрібні цінності з кишень, а також їжу та навіть величезний рубін. Він майстерно володіє відмичками, літає на килимі, дружить з Джином і ненавидить папугу Яго. До того ж своєю сміливістю й хоробрістю малюк схожий на сміливу рибку Флаундера з «Русалочки» або вірних друзів Попелюшки – мишей, готових допомогти їй будь-яку ціну.

Абу не зрадив друзів ні в хвилини голоду і страждань, ні в розкоші та спокої. Цей маленький звір – приклад вірності, хоробрості, цілком життєстверний образ. Хоча його не можна назвати ідеалом позитивного персонажа, однак саме він приносить у мультфільм незабутній гумор, безпосередність і життєрадісність. Не важливо, що він не вимовляє в мультфільмі ні слова, а лише викрикує щось на своїй мові, всім відразу стає ясно, що саме хотів сказати пустун. Своєю незабутньою мімікою і жестами мавпочка красномовніше балакучого папугу Яго й інших персонажів картини. Він залишився в серцях і пам’яті своїх шанувальників як супутник чарівної лампи і її нового власника Аладдіна, а також як найбільш кумедний і чудовий персонаж.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:146 | 0.522sec