загрузка...

Аладдін

Аладдін персонаж

Аладдін

Мультфільм: Аладдін, Аладдін 2, Аладдін 3, мультсеріал Аладдін

Алладін – головний герой з однойменного мультфільму, створеного компанією «Уолт Дісней». Юнак, що народився і виріс у трущобах Агроби, жебрак, живе за рахунокк дрібного злодійства, плекає мрію коли-небудь опинитися в імператорському палаці. Його мрії могли б залишитися нездійсненими, якби не випадок…

Ним зацікавився головний радник правителя, і життя знайшло нові фарби. Адже Алладін – “необроблений алмаз” для Джафари, що володіє всіма якостями, що дозволяють безкарно потрапити в стародавню скарбницю. Від нього вимагається винести чарівну лампу і віддати в руки радника. Але доля розпорядилася інакше, і юнак знаходить друга в особі Джина – ще одного яскравого персонажа мультфільму.

Незважаючи на те, що Алладін злодюжка, серце у нього добре, і він виявляється гідним претендентом на роль нареченого принцеси Жасмін. Правда, йому доведеться довести гідними вчинками своє право на престол. Завдяки спритності та кмітливості Алладін скидає Джаффарі.

Не можна не відзначити харизматичність образу головного героя. Його почуття гумору, почуття обов’язку і відповідальності перед своїми друзями не залишають байдужими юних глядачів, а цікаві пригоди, що випали на долю майбутнього спадкоємця престолу полюбилися навіть більш дорослому глядачеві.

При цьому Алладін завжди залишається вірним другом, що не залишає в біді навіть тих, хто цього не заслуговує (історія з папугою Джафарі – Яго). В його особі принцеса Жасмін знаходить уважного нареченого, а імператор – гідного підданого і кандидата на престол.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.19MB | MySQL:146 | 0.559sec