загрузка...

Анастасія. Персонаж із мультфільму

Анастасія. Персонаж із мультфільму

Анастасія

Мультфільм: Анастасія

Взявши ідею фільму 1956 року, Дон Блат і Гері Голдман – керівники Fox Animation Studios – створили мультфільм «Анастасія», головною героїнею якого стала Анастасія Романова.

Дівчина дуже полюбилася маленьким представницям прекрасної статі і поповнила ряд так ними улюблених “фантастичних героїнь, на яких дуже хочеться бути схожими” – Попелюшки, Сплячої принцеси, Принцеси-лебідь, Білосніжки та ін. Але насправді на відміну від них, вона не вигаданий герой, а трохи реальний, незважаючи на деякі історичні помилки, допущені в мультику. Потрібно сказати, що в деяких джерелах вказується, що дочка останнього царя російського престолу таки залишилася в живих, але безслідно зникла.

Анастасія змусила багатьох дорослих повірити в казку серед сірих буденних днів і справедливість, яка, як кажуть, має вперемогти. Дівчинка рятується, але через втрачену пам’ять їй доводиться десять років прожити в дитячому будинку, але вже під ім’ям Аня. Єдина ниточка з минулим – це кулон з написом про зустріч у Парижі. Звичайно, шлях героїні до заповітної мрії досить тернистий, на ньому встають дух Распутіна з помічником кажаном Бартоком, змушуючи милу дівчину боротися за своє життя.

Незважаючи на те, що зникла принцеса багато років прожила серед простих людей, в собі вона дивним чином зберегла чуйну натуру і величний, але лагідний образ дами з вищого світу. Нехай манери світської леді і забуті, але її відкритість змушує навколишніх розташувати до себе. Як говоритися, принцесами не стають, а народжуються!
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.06MB | MySQL:137 | 0.467sec