загрузка...

Базз Лайтер. Персонаж із “Історії іграшок”

Базз Лайтер з Історії іграшок

Базз Лайтер

Мультфільм: Історія іграшок

Базз Лайтер – один з головних героїв легендарного оскароносного мультфільму “Історія іграшок”. Колись саме цей мультфільм поклав початок буму мультиплікації, використовують комп’ютерну графіку. Персонажі з нього стали знайомими і улюбленими для багатьох поколінь.

Базз Лайтер – це надсучасна іграшка. Базз протягом всього мультику “Історія іграшок” думає, що він справжній космічний рейнджер, який виконує завдання за наказом Зіркового командування. Базз – дуже технологічна іграшка, у нього є вбудовані крила з лампочками, його костюм світиться в темряві, а в руку вбудований ліхтарик, що імітує лазер. Крім того, ця іграшка має спеціальний мікрофон, який при натисканні певної кнопки може відтворювати одну з фраз. Слова Базза: “Нескінченність не межа!” стали свого роду девізом мультфільму.

Баз швидко розуміє, що насправді він іграшка і стає прекрасним другом для ковбоя Вуді. Базз відрізняється сміливістю і рішучістю, він може продумувати хитромудрі плани та здійснювати масу корисних дій. Володіє Базз Лайтер і акробатикою, що в поєднанні зі сміливістю і розумом часто виручають його і його друзів із самих важких ситуацій. Баз ніколи не сумує і дивиться на життя з гумором, цінує дружбу. У третій частині (Історія іграшок 3: Велика втеча) Базз нарешті (нехай і при дивних обставинах) визнається у своїх почуттях дівчині Джесі. Поряд з ковбоєм Вуді, Базз Лайтер став символом мультфільму, і так само негласним талісманом студії Pixar. Ця іграшка – справжній кумир для дітей покоління “Історії іграшок”, тих, хто дорослішав разом з цим мультфільмом. І нескінченність – не межа!

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (1: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.89MB | MySQL:116 | 0.358sec