загрузка...

Білка Скрет. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Білка Скрет. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Білка Скрет. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Мультфільм: Льодовиковий період

Дивовижне створіння з мультфільму “Льодовиковий період“. Скрат за своєю природою натура нестримна і спрагла до пригод. От тільки всі пригоди закінчуються катаклізмами. Любов до жолудя призводить до різних неприємних ситуацій, але оскільки герой дуже цілеспрямований, він ні на хвилину не залишає свою здобич у спокої. Одного разу через злодіяння Скрата починається сходження льодовика (Льодовиковий період 1), пізніше долину, в якій живуть тварини, починає затоплювати (Льодовиковий період 2), далі – герой відкриває вхід в долину динозаврів (Льодовиковий період 3), ну і найбільше “горе” – білка спричинила розподіл Землі на континенти (Льодовиковий період 4). Все життя Скрата – це пошуки жолудя, спроби його заховати, і втрата довгоочікуваної знахідки. Але він ніби вовк з мультиплікаційного серіалу «Ну, постривай» винаходить все нові і нові способи досягти бажаного. Оскільки персонаж не вміє розмовляти, з оточуючими він висловлюється за допомогою мови жестів і деяких звуків.

Скрат – непроста білка, а шаблезуба. Він має досить пухнастий хвіст, тому виглядає дуже милим. Вдача у білки норовлива. Скрат не помічає нічого навколо, його цікавить тільки його жолудь, але одного разу на його власність почала претендувати стороння особа Скретті, теж білка, але летюча. Вона легко закохує в себе бідолаху і відбирає жолудь. Скрат як справжній чоловік поступається свій скарб коханій, але оскільки наш герой натура волелюбна, одного разу він вирішує покинути наречену, яка намагається навести порядок в домі і вимагає постійної уваги до своєї персони, що відверто дратує Скрата.

Скрат дуже добрий, незважаючи на всю свою зацикленість на одному тільки жолуді. З радістю допоможе тому, хто цього потребує. Так, в першій частині мультфільму він намагається показати, куди пішли люди, і хоче попередити, що на шляху у героїв – Менні, Дієго і Сіда чекає зустріч з шаблезубими тиграми.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:144 | 0.560sec