загрузка...

Чіп. Персонаж з мультсеріалу

Чіп. Персонаж мультфільму

Чіп і Дейл - Чіп.

Мультсеріал: Чіп і Дейл

Коли в мультфільмах з’являються звірята, які ведуть себе настільки серйозно, що мимоволі починаєш сміятися і закохуєшся в нього з першого погляду. Ось так сталося і з бурундуки по імені Чіп. Це кумедне звірятко володіє приголомшливими якостями ідеальної істоти, і навіть не розумієш як можна бути завжди таким правильним і не допустити собі жодної витівки.

В офіційному описі персонажів серіалу, про Чіпа сказано що він “… найвідповідальніший і найдисциплінованіший бурундук …”. Але ця фраза не так вже багато говорить про нього. Насправді Чіп – справжній рятівник в душі. Він вважає своїм обов’язком допомогти всім хто потрапив у біду. (Чіп: “Ми – Рятувальники! Це наш обов’язок …”). Команда беззастережно визнає його головним, тому що він вміє приймати рішення у важких ситуаціях. Чіп сміливий, він готовий пожертвувати життям заради друзів і вони це відчувають і відповідають йому взаємністю.

Ми мало знаємо про минуле Чіпа, нам не відомі ні його батьки, ні інші родичі. Відомо лише, що він разом з Дейлом давно живить інтерес до всякого роду розслідувань. А тим більше, якщо вони супроводжуються пригодами.

Зазвичай бурундучок одягнений у темну льотну куртку з білим хутряним коміром (який може бути зроблений з шматочка шерсті баранців, або з вати) та капелюх у стилі Індіани Джонса.

Улюблений герой Чіпа – знаменитий сищик Шерлок Джонс, персонаж його улюблених книжок. Єдиною любов’ю Чіпа, практично з першої зустрічі, є Пружинка, і він постійно свариться з Дейлом за увагу винахідниці.

Крім Чіпа, то команди рятівників входить ще Дейл, Пружинка, Сирогриз та Гедзик.

У мультфільмі “Чіп і Дейл”, він постійно контролює свого друга Дейла, який так і норовить вляпатися в неприємності, а все тому, що він такий несерйозний. Ось ці обставини призвели до формування у Чіпа суворого характеру, адже без нього друг просто не виплутався з колотнеч. Серйозний бурундучок зросом малий, але це не заважає йому бути єдиним розсудливим серед всіх інших з команди. Чіп як би совість і порядок компанію, де будь-який з рятувальників має різний характер, але Чіп вміє тверезо міркувати навіть у важких ситуаціях. Нехай навіть іноді він буває занадто педантичним і набридливим, але це тільки ще більше закохує в нього безліч вдячних дитячих сердець!

Ось так само можна відгукнутися і про бурундука з іншого мультфільму “Елвін і бурундуки”, якого звуть Саймон. Ці два бурундучки з різних мультфільмів дуже схожі між собою не тільки зовні, але і рисами характеру, адже вони так люблять порядок і встановлені правила, що між ними різного може бути тільки одне – це наявність окулярів у Саймона і їх відсутність у бурундука Чіпа. Ось, власне і всі відмінності.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.32MB | MySQL:158 | 0.528sec