загрузка...

Дейл. Персонаж з мультсеріалу

Дейл. Персонаж з мультика Чіп і Дейл

Чіп і Дейл - бурундуки-рятівники. Дейл

Мультсеріал: Чіп і Дейл

Дейл – завжди веселий бурундук в різнокольоровій пляжної сорочці з червоними і жовтими квіточками. Цей божевільний ласун, завжди влазить куди не треба своїм червоненьким носом, і тому досить частенько потрапляє в різні халепи. Головна зовнішня «пам’ятка» харизматичного образу Дейла – його два зуби, що стирчать у різні боки, які не дуже справляються з довгим язиком героя і надають йому дурнуватий вигляд. Тому персонаж не блищить незрозумілими фразами, а якраз навпаки – видає найчастіше шедевральні перли в своїх висловлюваннях. Плюс до всього цього додається неймовірна любов до різного роду витівок і валянню дурня. З цим розгільдяєм-гризуном не засумуєш. Але саме цими своїми якостями він чудово врівноважує занадто серйозного і розважливого Чіпа.

Слід згадати, що Чіп і Дейл часто сперечаються за прихільність Пружинки, яка не звертає уваги ні на одного, ні на іншого.

Крім Дейла, то команди рятівників входить ще Чіп, Пружинка, Сирогриз та Гедзик.

Одне з улюблених його занять на дозвіллі – читання немудрих і веселих коміксів, що він і робить час від часу. Ще цього бурундука не відірвати від відеоігор – вже якщо джойстик потрапив до нього в руки – виривати треба силою. Любить подивитися цікаві передачі, а іноді – навіть фільми жахів! Але оскільки Дейл сам по собі дуже недовірливий, не дивно, що більшість цих переглядів згодом стають початком чергової хохми. От тільки якби до роботи Дейл ставився так само старанно, як до своїх розваг. Тут, як правило, бурундук шукає можливість не напружуватися, і робить все абияк. Хоча, коли настає критичний момент, Дейл обов’язково допомагає своїм товаришам і може знайти вихід із самої важкої ситуації якимось нетрадиційним методом. Головне, що можна сказати про Дейла – це душа компанії, заводило і веселун, пухнастий жартівник, чиї жарти часто переростають в дрібні капості.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.31MB | MySQL:155 | 0.597sec