загрузка...

Денахі. Персонаж з “Братик ведмедик”

Денахі. Персонаж з "Братик ведмедик"

Денахі

Мультфільм: Братик ведмедик, Братик ведмедик 2

Денахі – це середній з трьох братів у мультфільмі «Братик ведмедик». Він досить розумний і любить пожартувати над своїм молодшим братом, але навіть його неврівноваженість і безтурботність йдуть, коли він зустрічає смерть брата. Денахі став справжнім чоловіком, який може і хоче захистити себе і своїх братів. Він часом не чує нічого, керуючись лише своїми душевними поривами, кидається в ситуації, які можуть коштувати йому життя. Але з часом він набуває мудрості, нехай і не відразу, але він починає розуміти істинний сенс життя, а головне – її ціну.

До речі, Денахі також неможливо назвати і надто розумним чи мудрим, адже навіть той факт, що він спочатку обмірковує, а потім діє, не виправдовує його деколи різкі і необдумані вчинки. Що стосується спокою, то він також чужий душі Денахі, він хоче помститися всім і кожному не стільки за смерть своїх близьких, скільки за образу, яка так міцно зачаїлася в його душі. Багато хто порівнює Денахі з Сімбою з мультфільму «Король Лев», який також вирішив мстити всім, насправді навіть не знаючи правди.
Денахі не вірить у всілякі перевтілення і передачу тотема ведмедя, він вважає, що кожен повинен бути на своєму місці, що тварини не можуть відчувати і любити, жаліти і переживати, підтримувати і віддавати життя за свого близького. Денахі сміливо підкоряється лише своїм емоціям, які здатні завести в безвихідь будь-кого, але з часом розуміє, що потрібно слухати своє серце. Воно підказує той єдиний правильний вихід.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.19MB | MySQL:146 | 0.559sec