загрузка...

Дієго. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Дієго. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Дієго. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Мультфільм: Льодовиковий період

Дієго – один з найяскравіших героїв мультиплікаційного фільму “Льодовиковий період”. Гордий і самовпевнений шаблезубий тигр завжди прагне здобути перемогу. Він не упустить можливості помститися кривдникам. Дієго вважає, що в боротьбі всі засоби хороші. І щоб домогтися бажаного, він готовий піти на будь-яку хитрість або навіть підлість. Дієго зарекомендував себе як вірного і працьовитого члена зграї тигрів, гідного вищих похвал і довіри з боку лідера групи.

Але світогляд Дієго в корені міняється, як тільки він зустрічає дивну компанію – мамонта Менні та лінивця Сіда, які намагаються повернути людське дитинча. Оскільки саме Дієго доведеться відібрати дитину, він впроваджується в довіру і пропонує свою допомогу, оскільки немає кращого слідопита, ніж шаблезубий тигр. Наївні звірі покладаються на порядність Дієго і йдуть слідом за ним. Пройшовши разом нелегкий шлях, Дієго починає сумніватися в правильності своїх дій. З одного боку він може стати зрадником своєї рідної зграї, в якій він ріс, а з іншого боку доброта і дружелюбність, які він знайшов з Менні та Сідом підкорює серце шаблезубого тигра. Він перестає бути самовпевненим, відтепер він стає членом вже зовсім інший зграї.

Повна переоцінка цінностей не зробила Дієго слабким, але дала йому той душевний спокій якого йому так не вистачало. З тих пір Дієго довелося дізнатися дуже багато, відкрити в собі нові можливості. Так, керуючись підбурливими глузуваннями з боку Сіда, шаблезубий тигр навчився плавати. І нехай кажуть, що кішки не вміють плавати, все можливо, якщо поруч вірні й віддані друзі, з якими не страшно ні глобальне потепління (Льодовиковий період 2), ні льодовики, ні динозаври (Льодовиковий період 3), на навіть розкол Землі на континенти (Льодовиковий період 4). Дієго впевнений, що він зможе впоратися з усім, якщо поруч буде вірне дружнє плече.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:146 | 0.523sec