загрузка...

Джеррі. Персонаж з мультфільму “Том і Джеррі”

Джеррі з мультфільму Том і Джеррі

Джеррі. Персонаж з мультфільму

Мультфільми: Том і Джеррі, Том і Джеррі: Маленькі помічники Санти, Том і Джеррі: Велетенська пригода, Том і Джеррі. Ніч перед Різдвом

Улюблене мишеня Джеррі вперше побачив світ у 1940 році, але до цих пір цей чарівний персонаж продовжує завойовувати серця глядачів, тим більше що цільова аудиторія цінителів мультфільму «Том і Джеррі» не має вікових обмежень.

Це позитивне звірятко викликає симпатію, як у дорослих, так і у дітей. Кожен з нас в дитинстві щиро радів черговій зустрічі з цим мультгероєм і переживав за результат чергової сварки між мишеням і котом Томом.

Джеррі може здатися жорстоким і егоїстичним по відношенню до кота, однак не варто забувати про його прихильності до інших персонажів мультфільму. Він допомагає втекти з цирку левові чи тюленеві, який втомився давати циркові вистави. Мишеня рятує від загибелі пташеня і приймального мишеняти. Йому не чуже співчуття і до свого заклятого ворога Тома, коли того виганяють з дому. Правда, на ділі виявляється, що мишеняті нудно жити одному, тому він робить все, щоб повернути свого товариша по іграх в будинок. У маленького пустуна є родичі і багато друзів, які нерідко виручають його.

Мультфільм і його персонажі можуть викликати суперечливі почуття, песимісти побачать у ньому жахливі сцени насильства, оптимісти – пустощі двох мультгероїв, які завжди закінчуються примиренням чи позитивом. Джеррі радує телеглядачів своєю освіченістю і винахідливістю, він більш виграшно виглядає на тлі дурнуватого кота. Мишеня ніколи не повторюється у своїх витівках, з яких завжди виходить живим і неушкодженим. Маленький пустун нерідко моднічає, в мультфільмі показано, чим зайняте мишеняти під час дозвілля – він читає, дивиться телевізор, загоряє, плаває або відпочиває. Щоб розважитися, він краде їжу у ледачого кота Тома, затіває сварки і, як правило, виходить з них переможцем.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.3MB | MySQL:155 | 0.525sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00047 sec