загрузка...

Джим Хоукінс з “Планети скарбів”

Джим Хоукінс з "Планети скарбів"

Джим Хоукінс

Мультфільм: Планета скарбів

Джеймс Хокінс це головний герой мультфільму “Планета скарбів”. Джеймс – звичайний підліток майбутнього, який обожнює пригоди, все таємне і незвідане. Улюбленим заняттям цього юнака є катання на літаючому серфі під сонячним вітрилом. Головні риси характеру властиві даному персонажеві це впевненість, благородність, відважність і дружелюбність.
Заповітною мрією Джеймса завжди була велике пригода, де б йому довелося битися з ворогами, рятувати людей і дізнатися велику таємницю. І доля дарує йому саме таку пригода.

Ставши одним з мисливців за скарбами, цей молодий хлопець не піддався “золотій лихоманці” і головною його метою було пройти це шлях до кінця. По ходу історії, учасником якої був Джеймс Хоукінс, ми можемо побачити багато небезпек, які наздоганяли екіпаж на кожному кроці, але наш герой як ніхто іншийкраще з ними впорався! Це все завдяки своїм особистим якостям і рішучості, якої Джеймсу не позичати.

Даного персонажа можна порівняти з Алладіном з однойменного мультфільму. Ці два герої мають багато спільного: по перше це молодість і жага пригод, по друге – безкорисливість і справедливість; та в третіх це відвага і готовність ризикнути собою заради порятунку іншої людини.

Ще однією важливою якістю, якою володіє Джим Хоукінс є доброта. Що ми і могли бачити в епізоді в якому він дає Джону Сільверу можливість сховатися. Якщо брати до уваги вище сказане, можна зробити висновок, що Джим, не дивлячись на свій юний вік гідний називатися героєм!




загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.17MB | MySQL:143 | 0.588sec