загрузка...

Кода з мультфільму “Братик ведмедик”

Кода з мультфільму "Братик ведмедик"

Кода

Мультфільм: Братик ведмедик, Братик ведмедик 2

Найкумеднішим, але дещо набридливим героєм в мультфільмі «Братик ведмедик» є Кода – маленький ведмедик, який стає вірним супутником Кенаї і скрізь і завжди його супроводжує. Кода залишився без своєї мами-ведмедиці, яку, як потім з’ясувалося, убив сам Кенаї, будучи ще в образі людини.

Кода дуже ласкаве і добре ведмежа, він кидається рятувати незнайомого ведмедя, який потрапив у пастку навіть, незважаючи на те, що сам може попастися і загинути. З одного боку Кода сміливець і нічого не боїться, але з іншого боку його хоробрість пояснюється швидше незнанням і дитячої упевненістю в тому, що він зможе зробити все.

Крім того, ведмежа Кода пустотливий і говіркий, часом він дуже дістає розмовами свого супутника-ведмедя, але саме в цьому він так схожий на Осла з мультфільму «Шрек», який точно так само самостійно увірвався в життя зеленого огра. І Кода знайшов собі друга, проти його волі пішов з ним і вже через деякий час став незамінним другом. Кода енергійний і швидкий, в міру активний, але коли йому сумно він не може приховувати свої емоції, він щиро переживає, як це можуть тільки діти. Його відданий погляд, в якому бореться мудрість не по роках і дитяча цікавість – все це підкорює глядача з першого погляду на цього химерного дитинчати ведмедя. Кода бачить скрізь тільки хороше, бо інакше й бути не може.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.95MB | MySQL:134 | 0.527sec