загрузка...

Котяра: Персонаж з мультфільму Чіп і Дейл

Товстопуз. Персонаж мультфільму

Чіп і Дейл - Котяра.

Котяра – аристократ з витонченими манерами і напускною ввічливістю, якими він постійно бравує. У бізнесі він неквапливий і при цьому завжди скаржиться на брак часу. На перший погляд його характер здається м’яким, але під фальшивою м’якістю ховається безжалісний лідер, який визнає лише свої інтереси. А інтереси у нього цілком конкретні: коштовності і предмети розкоші (в офіційному описі говориться, що Котяра не любить паперові гроші). У його банді демократією і не пахне, помічники беззаперечно підкоряються смугастому ватажкові. Єдиний, чиє лідерство визнає Котяра (та й то, вельми умовно) – це його господар, Клордейн. З підлеглими же товстий кіт звертається досить безцеремонно, іноді навіть грубо. Сам він рідко бере участь у злочинах. Котяра – мозок банди, а всю брудну роботу виконують помічники.

Крім Рятувальників, які постійно ставлять йому палки в колеса, Котяра, як і заведено у котів, звісно ж, ненавидить собак. Настільки, що готовий витрачати свій дорогоцінний час на підступні дії щодо “кращих друзів людини”, навіть якщо це не несе йому ніякої матеріальної вигоди.

Котяра володіє фешенебельним казино, розташованим всередині гігантської статуї кота, яка за сумісництвом є торговим знаком заводу з виробництва котячої їжі. Головний офіс розташовується в голові статуї, саме там і планується більшість злочинів.

У Котяри є і родич. У далекому Парижі живе його кузен, який дуже схожий на нього. І до того з такими ж кримінальними нахилами.

Котяра з’являвся в наступних серіях: “Як важко виховати білочку” (# 05), “Диво собака Флеш” (# 06), “Ці невгамовні батьки” (# 08), “Хлопчина з лампи” (# 14), “Діамантові війни“(# 15),” Привид-нежданчик“(# 17),”Останній потяг до Грошейвілю“(# 21),”Робокiт“(# 26),”На допомогу, частина 1“(# 39),”На допомогу, частина 2“(# 40),”На допомогу, частина 3“(# 41),”На допомогу, частина 4” (# 42), “На допомогу, частина 5” (# 43), “Великий Чіп” (# 50), “черепашкові бум” (# 52), “Зіркам можна вірити” (# 58), “Не рий яму собаці” (# 60), “горили не потрібні діаманти” (# 62).
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:144 | 0.757sec