загрузка...

Ковальські

Ковальські з Мадагаскару

Ковальські

Мультфільм: Мадагаскар, Пінгвіни Мадагаскар

Ковальські це один збійців спецпідрозділу пінгвінів, нью-йоркського міського зоопарку. Цей пінгвін є кращим фахівцем по частині технологій і створення понад точних планів. Він “права рука” Шкіпера (командира спецпідрозділу пінгвінів). Даний персонаж найрозумніший член команди. Жодна операція не обходиться без його участі. Він винаходить різного роду пристрої і пристосування для виконання поставлених місій. Головні риси характеру Ковальські – це гострий розум, рішучість, хоробрість і оптимізм.

Не дивлячись на все це, цей “супер” пінгвін залишається найвеселішим, чуттєвим і дружелюбним. Дружба для нього, як і для всіх членів команди, це основне правило. Їх девіз – “не залишити одного в біді не дивлячись ні на що!”
Кращий друг Ковальські це їхній лідер – Шкіпер. З ним він найчастіше спілкується і обговорює подальші плани команди. Важливою особливістю цього персонажа є заперечення містики і чаклунства. Він вчений. Тому не може бути забобонним.

Як можна побачити за сюжетом мультфільмів Пінгвіни Мадагаскару, будь-яка операція пінгвінів починається з того, що Шкіпер вимовляє фразу: “Ковальські, план!”. За цим з упевненістю можна сказати що наш герой є одним з головних і незамінних членів підрозділу. Без нього всі операції з порятунку інших мешканців зоопарку, були б приречені на провал. Для порівняння можна взяти якогось мультиплікаційного супер героя. Ковальські це такий собі пінгвінів Бетмен – справедливий, розумний і винахідливий.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:146 | 0.551sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.01424 sec