загрузка...

Ліло із “Ліло і Стіч”

Ліло із "Ліло і Стіч"

Ліло

Мультфільм: Ліло і Стіч, Ліло та Стіч 2: Велика проблема Стіча, Ліло і Стіч 3: Острів пригод, Лерой і Стіч, Нові пригоди Стіча, мультсеріал Ліло і Стіч

Ліло Пелекаї – маленька гавайська дівчинка 6 років, одна з головних персонажів мультфільму «Ліло і Стіч». Вона живе зі своєю старшою сестрою по імені Нані, так як їх батьки загинули в автокатастрофі. Вона пам’ятає і любить своїх батьків, зберігає фотографію з їхнім зображенням у себе під подушкою і сильно дорожить нею, це говорить про те, що вона дуже чуйна.

У дівчинки цікава зовнішність – карі очі і довге чорне волосся, ніс картоплею і смішний усміхнений рот. Вона одягнена то в квітчасту сукню, то в купальник, іноді в народне гавайське плаття для танцю хула.

Ліло, вельми неординарна і незвичайна, як особистість, через це їй важко  спілкуватися з однолітками. В результаті дівчинка відшкодовує цей недолік, спілкуючись зі Стічем – інопланетною істотою, якого приймає за собачку. Прийнявши до уваги її юний вік, можна відзначити, що вона володіє якістю аналізувати події, а також витягує з них моральну частину питання. Таке дано не всім дітям. Дівчинка не змінює свої прийняті рішення. Коли щось задумала, намагається доводити справу до кінця. Вона навіть переконує Стіча, вселяє йому свої життєві погляди. Вона дуже розвинена дівчинка, вчить у школі гавайський танець хула, також у неї є хобі – фотографування людей, які знаходяться на пляжі. Їй подобаються науково-фантастичні фільми і фільми жахів. А ще ця маленька дівчинка є фанаткою Елвіса Преслі короля рок-н-ролу. Ліло надзвичайно добра людина, що своєю добротою зміг перетворити космічного монстра в ласкаве і миле створіння.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:146 | 0.577sec