загрузка...

Лотсо. Персонаж із “Історії іграшок 3”

Лотсо з Історії іграшок

Лотсо

Мультфільм: Історія іграшок 3: Велика втеча

Колись це ведмежа з мультфільму “Історія іграшок: Велика втеча”, був звичайною іграшкою і улюбленцем у дівчинки Дейзі, але все минає та змінюється. І ось одного разу це ведмежатко забули в лісі, звідки він дуже довго добирався назад. Тільки повернувся він зовсім іншим ведмедем: озлобленим і жорстоким! Лотсо зненавидів всіх людей і більше не вірив їм. З цих пір він став справжнім тираном, а коли опинився в дитячому будинку “Сонечко”, то очолив банду іграшок, над якими всіляко знущався і робив страшні речі з ними. Він захопив владу над усіма і ввів найсуворіші тюремні порядки та так, що іншим іграшкам було страшно з’являтися йому на очі!

Лотсо був дияволом по відношенню до своїх підлеглих, він мстився усім навколо, ненавидів всіх іграшок і намагався зробити якомога більше гидот у своєму житті. Але тут з’явився ковбой Вуді, наважився з іншими хорошими іграшками підірвати авторитет Лотсо. Після чого ведмедя негайно відправили в сміттєвий ящик і коли Вуді врятував його, то Лотсо не відповів взаємністю. Але, як ми вже давно знаємо, зло має бути покарано і в ситуації зі злим плюшевим ведмедем на ім’я Лотсо відбулося те ж саме: його прив’язав до капота своєї брудної вантажівки один водій і тепер йому доводиться не солодко.

Персонаж Лотса, схожий на злого тигра Шерхана, який робив гидоти і був покараний за це смертю від руки Мауглі. Так що негативні герої правлять зовсім недовго і цьому злому правлінню рано чи пізно приходить кінець, адже добро завжди перемагає зло.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:141 | 0.537sec