загрузка...

Льюїс. Персонаж з мультфільма

Льюїс. Персонаж з мультфільма

Льюїс

Мультфільм: Секрет Робінсонів

Льюїс – хлопчик з мультфільму “Секрет Робінсонів”. Цей десятирічний хлопчисько сповнений життєвої сили і бажанням стати відомим винахідником. Але – він живе в дитячому будинку. І як будь-який сирота мріє про люблячу сім’ю. Ще в дитинстві, його покинула мама, і він жив, навчався і ріс у будинку для покинутих дітей. І напевно завдяки цьому він став впевнено стояти на ногах і бути твердим у своїх вчинках, а головне мати свою точку зору.

Льюїс дуже добрий, чуйний і розумний для свого віку хлопчик. Можна навіть сказати, що він геніальний. Своїми винаходами він доставляє багато клопоту викладачам і своїм друзям. Лью створює різні винаходи, які допомагають у побуті. Він дуже доброзичливий, але деколи сором’язливий і навіть мовчазний.

Як і годиться для маленького генія, він упевнений у собі і в своїх винаходах. У нього дуже багато фантазії та вміння. За допомогою цього він знаходить свою сім’ю, у вигляді божевільної сімейки з далекого майбутнього. А своє сіре життя в дитячому будинку, йому допомагає скрасити його кращий друг, який стане йому братом. Льюїс хоробрий і дуже добрий.
Хлопчик Льюїс дуже схожий своїм характером зі Стюартом Літтл. Вони добрі, хоробрі чуйні і чесні. Їх серця переповнені надіями і мріями. Але відмінність є в тому, що Стюарт – це мишка:)

В цілому як і мультик, так і герой цього мультфільму, дуже гарні і яскраві. З цим хлопчиком захочеться пройти і вогонь і воду, так як завжди можна бути в ньому впевненим. А також мати його в якості кращого друга. А мультфільм “Секрет Робінсонів” переглянути не один раз всією сім”єю.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.71MB | MySQL:118 | 0.521sec