загрузка...

Маша. Персонаж з мультсеріалу

Маша. Персонаж з мультфільму Маша і Ведмідь, Машині казки

Маша. Персонаж з мультика Маша і Ведмідь, Машині казки

Мультсеріал: Маша і Ведмідь, Машині казки

Маша – маленька дівчинка, добре знайома глядачеві за популярним мультиком «Маша і Ведмідь».

Нашій героїні всього близько п’ять років, але досвіду у всяких витівках їй не позичати. Іноді виникає відчуття, що Маша заряджається від сонячної енергії – так багато вона встигає провернути. Від її непосидючості страждають всі в лісі і зайці, і вовки, і особливо Ведмідь – її кращий товариш. Незважаючи на всі її витівки, в цій дитині немає ні крапельки злоби. Хіба можна дивитися без розчулення на цього ангела з блакитними очими і довгою косою? Від її дзвінкого  голосочка здригаються навіть ялинки в лісі.

Характер у Маші незалежний і впертий, завдяки цьому вона може домогтися чого завгодно, навіть перешкодити спати Ведмедеві взимку. Вона визнає лише одну форму підкупу – льодяник на паличці. Тільки так можна змусити її трохи заспокоїться. Ще Маша дуже любить грати в м’яч. І її гра часто нагадує екстремальний спорт. Маша дуже норовлива і любить робити те, що їй подобається. Заради наміченої мети вона здатна перевернути весь ліс до останньої голки. Наша Маша дуже швидка і рухлива, вона не дасть себе в образу і свого не упустить.

А чого вартий її чудовий словниковий запас? От уже точно джерело афоризмів: «вкусновато, але замало», «вся така швидка допомога», «а тут клює, а там, чому не клює?»

Цей персонаж викликає масу позитивних емоцій. Величезну популярність Маші у дітей і дорослих можна пояснити тим, що цей образ по-справжньому наш, багатьом знайомий з дитинства і чудово адаптований для сучасного глядача. Отож насолоджуйтесь спостеріганням за Машою онлайн з популярного сучасного мультсеріалу Маша і Ведмідь.

Віднедавна засновники мультсеріалу вирішили, що Маші було б добре повчати малечу старими добрими народними казками. Так і виник ще однин мультсеріал, у якому наша маленька дівчинка грає головну роль, – Машині казки.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:143 | 0.537sec