загрузка...

Мегі із “Не бий копитом”

Мегі із "Не бий копитом"

Мегі

Мультфільм: Не бий копитом

У центрі подій мультфільму “Не бий копитом” три корови. Особливу увагу з них привертає смілива і заповзятлива корова Меггі. На відміну від своїх подруг манірною і старанною Міс Келлоуей і веселою співунки Грейс, Меггі завжди знає, як діяти в тій чи іншій ситуації. Вона дуже відважна корова. Саме їй вдається витягнути подруг з ферми для того, щоб відправиться на пошуки знаменитого грабіжника, який краде худобу. Для Меггі це не просто захоплююча прогулянка з подругами, для неї це справа честі. Адже якщо коровам вдасться спіймати злодія, вони зможуть врятувати рідну ферму від банкрутства. До того ж вони допоможуть багатьом тваринам, звільнивши їх з лап підступного викрадача.

На своєму шляху корови зустрічають безліч перешкод, їм доводиться не солодко. З тріо, тільки у сміливій і впевненій у собі Меггі не виникає бажання повернуться назад на ферму. Вона знає, що повинна йти лише вперед, адже від цього залежить не тільки її щастя, але і доля інших тварин на фермі, яких ось-ось продадуть на аукціоні. Меггі під час своїх мандрівок не втрачає надії, вона вірить в успіх, здавалося б, абсолютно безнадійної справи. І саме це допомагає їй подолати нелегкий шлях.

На відміну від коня на ім’я Брик, який допомагає подругам ловити злодія, Меггі не шукає слави конкретно для себе. Слава – це останнє, чого вона чекає від цього походу. Головне для відважної корови – допомогти фермі і покарати кривдника тварин.

“Не бий копитом” – це цікава історія, яка прийде по душі і малюкам і дорослим. Захоплюючий сюжет і яскраві персонажі нікого не залишать байдужими.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.31MB | MySQL:155 | 0.548sec