загрузка...

Менні. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Менні. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Менні. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Мультфільм: Льодовиковий період

Манфред – напевно, цей персонаж залишив найпозитивніше враження за останні кілька років при перегляді зарубіжних мультфільмів. Великий, сильний, добрий – саме це хочуть бачити батьки, коли включають мультфільми для дітей. У ньому ніби сплелися всі позитивні сторони доброго дядька з розповідей, який і на допомогу завжди прийде, і справедливо усіх розсудить.

Усім своїм виглядом Менні показує, що він добряк, хоча й може інколи здатися серйозним. І для безтурботного існування, йому треба тільки позбавитися від надокучливого лінивця Сіда, і немовляти (Льодовиковий період 1). «Чим швидше ми знайдемо людей, тим швидше я позбудуся слинявого вонючки. І від дитини теж». Ось, напевно, і всі проблеми мамонта. Але не може ж він просто їх кинути. Це не в дусі великих особистостей. Манфред готовий допомогти всім. «Без мене не було б уже і тебе!» Він добряк і надія всіх беззахисних і навіть якщо поряд з ним «ганьба природи» – лінивець Сід, Менні допоможе і йому.

Фраза: «Знаєте, я не люблю тих, хто вбиває заради забави», в жорстокому тваринному світі, де кожен сам за себе, ще раз показує мамонтову великодушність. Він тонко відчуває несправедливість, і своїм великим серцем здатний привернути до себе навіть тигра Дієго. Адже йшли вони за тигром прямо до своєї смерті, і якщо пофантазувати, то вона б точно знайшла їх у зграї тигрів. Але який же мультик без хепі енду?

Отже, поміркувавши над особиною Манфреда, можна зробити висновок, що на таких персонажах тримається доброта нашого світу. Діти пізнають добро, а не тільки чорний гумор і екшн. Так що дивимося разом мультфільм «Льодовиковий період».
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:146 | 0.538sec