загрузка...

Професор Німнул. Персонаж з “Чіп і Дейл”

Професор Німнул. Персонаж з мультика Чіп і Дейл

Чіп і Дейл - бурундуки-рятівники. Професор Німнул

Мультсеріал: Чіп і Дейл

Нортон Німнул – звичайний божевільний учений. Принаймні, так його одного разу охарактеризувала Пружинка. Людина, здатна розлютитися на весь світ тільки за те, що його винахід відмовилося працювати на презентації. Якби не злий настрій та зіпсована натура професора, то ці винаходи могли б послужити людям, а не бути предметом для руйнацій та засобом для лиходійства. Окрім того, у Німнула непереборний потяг до грошей (“У мене всі справи – грошові!”). І зрештою всі його зусилля зводяться до єдиного – здобути якомога більше грошей за допомогою своїх винаходів.

Професор Німнул – другий за важливістю ворог команди рятувальників. І, незважаючи на своє божевілля, є нітрохи не менш грізним противником, ніж перший – Котяра. А одного разу вони навіть “працювали в парі” – “Отже, працюємо разом!”.

За час протистояння Чіпу, Дейлу та їх друзям, професор Німнул неодноразово міняв місця свого перебування –  лабораторії, які були розгромлені не без допомоги команди рятувальників. Але завжди, навіть в найгірших умовах, він користується новітніми приладами і винаходами. Де він їх дістає – невідомо.

__________________________

З’являвся в серіях: “В’язниця для кішок” (# 01), “Килимкові злодії” (# 03), “Науковий проект Нормі” (# 16), “Прибульці – брехунці” (# 20), “Вовк у дешевому вбранні” (# 24), “Кому дзонить дзвiночок Павлова?” (# 27), “То погода, чи негода” (# 36), “Авто-зменшувач” (# 37), “На допомогу, частина 3” (# 41), “На допомогу, частина 4” (# 42), “На допомогу, частина 5” (# 43), “Чорнослив і день народження” (# 59), “Картопля під мишами” (# 61), “Мухи – окремо” (# 64), “Туфлі і айсберги “(# 65).
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.19MB | MySQL:147 | 0.544sec