загрузка...

Пружинка (Гайка). Персонаж з “Чіп і Дейл”

Пружинка (Гайка). Персонаж з мультика Чіп і Дейл

Чіп і Дейл - бурундуки-рятівники. Пружинка

Мультсеріал: Чіп і Дейл

Маленька мишка в синьому комбінезоні. Витончена фігурка. Неповторні блакитні очі. Волосся то руденькі, то світло-золотисті, а то майже каштанові. Створіння виключно витривала і в той же час ніжне і крихке. Чуйна душа, що пізнала і розпач самотності, і радість того, що її існування на землі приносить конкретну і чималу користь.

Не побоюся сказати, що це той стрижень, який тримає всіх інших членів команди навколо себе. Якщо у Чіпа і Дейла до неї особиста прихильність, то з Сирогризом і Гедзиком її пов’язує давнє знайомство. Виходячи з цього, Пружинка в команду влилася без найменших проблем і відразу ж відчула себе на своєму місці.

У команді відповідає за всілякі електромеханічні штучки, у яких інші розуміють лише основи і далі не лізуть. Пружинка здатна спорудити масу корисних речей з різного сміття, що валяється всюди – пластикових пляшок, старих цвяхів, гуми. Це вона спорудила літак, на якому команда рятувальників і здійснює свої численні подорожі. На громадських засадах приносить ту частинку домашнього затишку, через яку усім рятувальникам хочеться знову опинитися в теплій вітальні після чергових пригод і далеких мандрівок.

Не закінчуючи Оксфорд, Кембріждей і Сорбонни, Пружинка володіє рівнем знань досить високим, щоб і команда, і глядачі за по той бік екрану могли навчитися чого-небудь корисного, не гортаючи сторінки енциклопедій.

Пружинка – це гармонійна особистість, яка вміє жити в злагоді і з світом, і сама з собою. У наші важкі часи, коли почуття і емоції потворно трансформуються, пройшовши мільйони відображень злих дзеркал людського спілкування, Пружинка залишається ідеалом, недоторканим таким острівцем, дивовижним створінням, від якого ніколи не чекаєш удару в спину. Поруч з нею відчуваєш себе затишно і комфортно. І виникає бажання зробити для неї щось хороше, таємниче, святкове, що запам’ятовується на все життя. Зробити, не вимагаючи і не чекаючи нічого взамін. Хіба що побачити її дивовижну посмішку, щоб зрозуміти: так, ти зробив усе так, як треба!

_____________________

Пружинка з’являлася в серіалі у всіх серіях, крім двох: “На допомогу, частина 1” (# 39), “На допомогу, частина 2” (# 40), дія яких відбувається незадовго до зустрічі бурундуків з прекрасною винахідницею.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.97MB | MySQL:136 | 0.503sec