загрузка...

Рапунцель. Персонаж з мультика

Рапунцель. Персонаж з мультика

Рапунцелm

Мультфільм: Рапунцель: Заплутана історія

Рапунцель – принцеса за походженням, красива дівчина, з довгими, золотавими косами, замкнена корисливою чаклункою в башті – головна героїня недавнього мультика Діснея під назвою «Рапунцель: Заплутана історія». За сюжетом мультфільму волосся Рапунцель не тільки неймовірної довжини і краси, але ще і володіє чарівною силою, що здатна омолодити кожного, хто лише доторкнеться до них.

В оригінальній ж версії, казці німецьких письменників, знаменитих братів Грімм, на сюжеті якої американські мультиплікатори і створили картину, Рапунцель – дочка бідних батьків. Її віддали на вічне служіння зліснії чаклунці за те, що батько зірвав в саду відьми кілька гілочок рослини, що зветься Рапунцель. На честь нього золотокоса дівчинка-заручниця і отримала своє незвичайне ім’я.

Мультяшна Рапунцель – дівчина з сильним характером і твердою рукою, що зуміла перемогти всіх своїх ворогів без особливих втрат і зайняти своє законне місце на троні. Єдина істотна втрата цієї Рапунцель – золотисте волосся, від яких вона вирішила позбавитися, а з ними і від мисливців за чарівною силою кіс.

Рапунцель з казки братів Грімм пережила більш важкі випробування. Після того, як вона за допомогою золотистої коси підняла в свою темницю принца, з яким спілкувалася раніше лише крадькома і через вікно, чаклунка, зачинившись її у вежі, озлобилася на дівчину за непослух, обрізала їй красиві коси, а порушника спокою – засліпила. Після цього стара карга розлучила їх, але сила справжньої любові допомогла нещасним закоханим з’єднатися, а сльози радості, бризнувшіе з очей Рапунцель при зустрічі з засліпленим принцом, повернули йому зір.

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (8: 4.75)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.89MB | MySQL:116 | 0.359sec