загрузка...

Русалонька Аріель

Русалонька Аріель

Аріель

Мультфільм: Русальнька, Русалонька 2: Повернення в море, Русалонька 3: Початок історії Аріель, мультсеріал Русалонька

Русалочка Аріель – вигаданий персонаж, головна героїня мультфільму «Русалонька», який був знятий компанією Уолта Діснея у 1989 році, за мотивами казки Г. Х. Андерсена.

Таємничі і загадкові глибини моря зберігають чимало чарівних і непояснених таємниць і загадок, а мешканці незвіданого океану можуть розповісти безліч дивних і неймовірних історій. Найзагадковішою і цікавою з них завжди була і залишається чудесна історія русалочки Аріель.

Русалочка Аріель – наймолодша донька морського правителя Тритона. Спочатку жила в підводному царстві Атлантиці зі своїми кращими друзями – вічно полохливим крабом Себастьяном і смішний і веселою рибкою Флаундером. У русалочки красиве, довге, хвилясте вогненно-руде волосся, бузкові черепашки-бікіні і риб’ячий зелений хвостик. Аріель – найперша з “діснеївських принцес”.

Озвучувала роль русалочки Аріель – Джоді Бенсон. Сама Джоді сказала, що русалочка Аріель – її найулюбленіший персонаж з діснеївських мультфільмів, уособлення всього чистого з дитинства, того що ніколи не забувається і залишається в нашій пам’яті назавжди.  У російській дубляжі роль озвучила Світлана Святкові.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:146 | 0.532sec