загрузка...

Шкіпер з “Мадагаскару”

Шкіпер з Мадагаскару

Шкіпер

Мультфільм: Мадагаскар, Пінгвіни Мадагаскару

Шкіпер – один із головних героїв мультфільму «Пінгвіни Мадагаскару», в якому беруть участь багато героїв з повнометражного мультфільму «Мадагаскар». Цей природжений лідер (до речі, він сам про себе дуже високої думки і цілком згоден з таким твердженням) керує своїм «спецназом», що складається з Ріко, Ковальського і Рядового. Від своїх підлеглих Шкіпер вимагає найсуворішої дисципліни, бездоганного виконання команд, щоденних тренувань, відваги і кмітливості.

Шкіпер – це справжній солдат, що стоїть на сторожі порядку в зоопарку міста Нью-Йорка. Але навіть у такого серйозного пінгвіна можуть бути вихідні, і тоді Шкіпер може провести день, загораючи в шезлонгу і попиваючи коктейль із сардин. Розважатися, як це робить постійно король Джуліан, Шкіпер, звичайно, не вміє, але для своїх пінгвінів він не просто командир, але і справжній друг, який не боїться брати всю відповідальність на себе, вигадує нові заняття, які хоча і виглядають як тренування , але всім подобаються. Крім того, Шкіпер часто виявляється добрішими і сентиментальні, ніж він сам хотів би здаватися, наприклад, коли Рядового перевели в інший павільйон, строгий лідер по-справжньому засмутився.

Іноді виявляється, що Шкіпер може і помилятися, наприклад, в питаннях виховання яйця качки, яке потрапило до вольєру пінгвінів, при цьому визнавати свої помилки він не вміє, але засмучується і ніяковіє ненадовго, відразу приймаючи інше рішення і виправляючи власну помилку. Навіть зі своїм постійним «подразником» – неспокійним лемуром Джуліаном, Шкіпер час від часу укладає перемир’я і, хоча вважає його не дуже розумним, але визнає наявність деяких достоїнств.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:146 | 0.549sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00036 sec