загрузка...

Сід. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Сід. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Сід. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період

Мультфільм: Льодовиковий період

Лінивець Сід – один з головних героїв в мультиплікаційній епопеї «Льодовиковий період», кумедний звір дивиться на світ з незмінним інтересом, і наївною до неможливості душею, який своїми простуватими витівками, доводить, періодично, до сказу своїх друзів – мамонта Менні та тигра Дієго.

Сід вважає себе надзвичайно привабливою особиною для всіх осіб жіночої статі. При цьому всі свої невдачі у спробах відшукати ту єдину, яка захоче звити з ним власне гніздечко, лінивець схильний відносити лише на несприятливий збіг обставин. Своїх же недоліків Сід не помічає. Але, незважаючи на всі свої помилки і промахи, на яких зав’язався сюжет не одної серії, з мультиплікаційної саги «Льодовиковий період», серце у нього вірне і віддане. Заради своїх друзів, Сід здатний здійснювати героїчні вчинки, чим дивує не тільки глядача, а й своїх друзів. Але найбільший подвиг для цього мультяшного героя – подолання власного боягузтва, яка, проте з кожною серією стає все прозорішим. Досвід пережитих пригод дає Сіду все більше впевненості у своїх силах, але іноді старі звички прослизають, що призводить до виникнення не дуже приємних для лінивця ситуацій.

Мультиплікаційний лінивець Сід, незважаючи на зовнішню схожість зі своїми прототипами з реального світу, відрізняється від них, завдяки нестримній фантазії мультиплікаторів, великою рухливістю, але при цьому схильний періодичним припадкам ліні.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:145 | 0.539sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00063 sec