загрузка...

Сідка. Персонаж з “Братик ведмедик”

Сідка. Персонаж з "Братик ведмедик"

Сідка

Мультфільм: Братик ведмедик, Братик ведмедик 2

Мудрість і обдуманість, строгість і справедливість – саме такими позитивними якостями наділений один з героїв мультфільму «Братик ведмедик». Це старший з братів Сідкі, який відважно гине, тим самим рятуючи братів від розлюченої ведмедиці. Тотемом старшого брата неспроста є орел, який вказує шлях. Адже він наймудріший, найбільш розсудливий і зберігає спокій в будь-якій ситуації.

Взагалі про Сідкі неможливо говорити як про щось конкретне, адже він поєднує в собі всі духовні якості, якими може володіти тільки людина, що знає в своєму житті все. У мультфільмі Сідкі зображений з білою бородою і світлим волоссям, неначе спеціально тим самим уособлюючи мудрість, накопичену століттями. Цією мудрістю він може ділитися зі своїми молодшими братами, даючи їм зрозуміти, що найважливіші проблеми в їхньому житті це ніщо в порівнянні з життям і смертю інших, рідних і близьких для них.

Показуючи на прикладі і перетворюючи в ведмедя свого брата, Сідкі зовсім не хотів чимось образити його, адже таким чином, він дає можливість відчути себе в тілі тих, кого вони нещадно вбивають. До речі, Сідкі оберігає своїх братів, і піклувається про них, навіть перебуваючи у світі вічного. Хтось його навіть порівнює з Муфаси, левом з мультфільму «Король Лев». Сідкі так само опікується і оберігає, нехай і не може взяти за руку або шепнути на вухо приємні підтримуючі слова, але і він поруч, він дивиться і дає можливість самостійно братам вибрати правильний і єдиний шлях.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.32MB | MySQL:158 | 0.547sec