загрузка...

Скретті. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період 3

Скретті. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період 3

Скретті. Персонаж із мультфільму Льодовиковий період 3

Мультфільм: Льодовиковий період

У мультику «Льодовикового періоду 3» з’являється новий жіночий образ – представниця того ж білко-щурячого виду, (як і Скрат) – неповторна Cкретті. Пухнастий хвостик, що нагадує щурячу форму – (але від цього не менш приваблива) мордочка, чуйний ніс і гострі зубки – ось зовнішні чари Cкретті.

Вона не вміє розмовляти, але як для будь справжньої жінки, для неї – це не головне. Виразні очі, кокетство і спокусливість відразу зводять з розуму єдиного самця цього виду – Скрата, змусивши його на певний час забути навіть про свою головної пристрасті – смачні жолуді. А самка не забарилася побачити здобич і в боротьбі за виживання не збиралася програвати. Вона пустила в хід всю свою чарівність і спритність, уміння і хитрість. Благо автори мультфільму наділили її всіма необхідними дамськими якостями. І як вміло Cкретті використовує їх! Пустивши в хід усі свої жіночі хитрощі та кмітливість, мила крисо-білка демонструє останню свою жіночу зброю – підступність. Обдуривши наївного Скрата, вона безсовісно піддає його життя небезпеці, заманивши стрибнути з обриву, сама при цьому нічим не ризикуючи. Адже Cкретті має перетинки між лапок і здатна трохи літати і планувати, як нинішня білка-летяга.

Але все ж у жорстокому серці цієї пані, виявилося є місце не тільки їжі та власним інтересам. Любов і обожнювання самця спочатку взагалі нічого не значать для «красуні», проте врешті-решт здобуло свій ефект (хай і не повний, але ж вона – незалежна самка).

Цей чарівний жіночий образ, як освіжаючий морський бриз – льодовий і приємний, ніжний, п’янкий і насторожуючий одночасно, що додали ще більше гостроти і цікавості до сюжету мультфільму і по-новому розкрили персонаж Скрата.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:146 | 0.571sec