загрузка...

Стіч із “Ліло і Стіч”

Стіч із "Ліло і Стіч"

Стіч

Мультфільм: Ліло і Стіч, Ліло та Стіч 2: Велика проблема Стіча, Ліло і Стіч 3: Острів пригод, Лерой і Стіч, Нові пригоди Стіча, мультсеріал Ліло і Стіч

Стіч головний герой мультфільму «Ліло і Стіч» випущеного в 2002 році. Він вигаданий інопланетянин, виник в результаті генетичного експерименту 626. Його створили щоби організовувати хаос по всій галактиці. Безсумнівною його відмінністю є виняткова запальність і руйнівна поведінка, яку, з легкістю вдається примирити дівчинці Ліло, що його назвала і прийняла за цуценя.

Прибулець Стіч створений при генетичному експерименті, його висота до 90 см і він блакитного кольору. За характером він кепсько-добрий. У нього є велика схожість з коалою і ще трохи з французьким бульдогом. Взагалі майже всі персонажі сприймають його, як милу собачку. Він має можливість зміни своєї зовнішності, то витягає другу пару рук, то антени або три голки з’являються зі спини. На його коротких лапах є вигнуті пазурі, також довгі вуха, круглий ніс і чорні овальні очі.

Його майже неможливо знищити, пробити кулею, на нього не діє вогняне полум’я, а очі бачать в різних спектрах (інфрачервоний і нічний зір), здатний піднімати речі в 3000 разів більші власної ваги, також має високочутливий слух. Інопланетянин дуже високо стрибає, з легкістю підіймається на стіни або лазить по стелях, а також згортається в кулю. Можна позаздрити його здатності мислити швидше суперкомп’ютера, з точністю керувати всілякими транспортними засобами. Він дістає їжу зі шлунка. Його любов до кави, а також до кокосових тістечок можна назвати екстремальною, після них він стає сильно радісним і гіперактивним.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:146 | 0.558sec