загрузка...

Сирогриз (Рокфор). Персонаж з “Чіп і Дейл”

Сирогриз (Рокфор)

Сирогриз (Рокфор)

Мультсеріал: Чіп і Дейл

Сирогриз – справжній мандрівник в душі, як і його батьки. Але так само цілком можливо, що його потяг до подорожей викликаний пошуками кращих сортів сиру. (Сирогриз: “Найменший запах чеддера – і всередині мене щось ламається.”) Але найвірогідніше, просто одне прагнення дуже вдало збігається з іншим. Що може бути краще, ніж подорожувати на кораблях, завантажених сиром? Рокфор бував у багатьох країнах, але де він народився і виріс сказати важко. В офіційній біографії згадується австралійський акцент, і сам він частенько розповідає про свої пригоди в Австралії. Можна припустити, що там пройшла більша частина його юності. Кращий друг Сирогриза – муха по імені Гедзик. Де і як вони познайомилися – невідомо, але їх дружба не менш міцна, ніж у Чіпа з Дейлом.

Характер у нього в цілому досить м’який, але вибуховий. З ним легко спричинити бійку, і в такі моменти Сирогриз може перемогти ворога набагато крупнішого за самого себе. Разом з тим, у нього є і слабкості. Сирогриз до тремтіння в колінах боїться котів. Навряд чи це боягузтво, швидше інстинктивний страх, зібраний поколіннями його предків. Втім, є й кілька винятків. Він не боїться ні Товстопузого, ні Мепса. Ймовірно, звик до них і не розцінює їх як кішок. А може вони просто виглядають занадто цивілізовано і не пробуджують у Сирогриза генетичні інстинкти.

У справі Сирогриз краще буде діяти, аніж планувати але, на відміну від свого батька, він не протестує, коли Чіп вирішує спланувати операцію. Вдома Сирогриз здебільшого займається готуванням. Це його коник, якщо не враховувати той факт, що він додає сир майже в кожну страву. Крім готування, він звичайно ж, любить і перекусити. (“Перше правило мандрівника – закуси, як тільки випаде можливість” – Сирогриз).

Сирогриз приєднався до команди після того, як Товстопузий потопив його будинок. Як і годиться, побившись з бурундуками за те, що вони звалилися на нього як сніг на голову, Сирогриз швидко знайшов спільну мову з приятелями. Одна дуже важлива деталь: саме Сирогриз познайомив Чіпа і Дейла з Пружинкою, коли хотів звернутися за допомогою до її батька, свого старого друга. Винахідниця зголосилася допомогти їм, і з цього моменту команда вже не розлучалася.

_____________________

З’являвся у всіх серіях, крім “На допомогу, частина 1” (# 39).
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.32MB | MySQL:158 | 0.499sec