загрузка...

Том. Персонаж з мультфільму “Том і Джеррі”

Том з мультфільму "Том і Джеррі"

Том з мультфільму "Том і Джеррі"

Мультфільми: Том і Джеррі, Том і Джеррі: Маленькі помічники Санти, Том і Джеррі: Велетенська пригода, Том і Джеррі. Ніч перед Різдвом

Том – один з головних героїв мультсеріалу “Том і Джері”. Том – величезний кіт, який протягом усього серіалу намагається зловити хитре мишеня Джеррі, щоб з’їсти того. Але на відміну від мишеняти, Том досить великий і йому досить складно погнатися за маленьким і спритним мишеням. У порівнянні з розумним непосидою Джеррі, кіт скоріше є недалеким персонажем. Але треба віддати йому належне. Він майстерно уміє розставляти пастки для Джері.

У свою чергу, мишеня в більшості випадків виходить сухим з ​​води, всіляко створюючи Тому неприємності. А неприємності з’являються в особі величезного злісного бульдога, який ненавидить котів, а так само в особі господині будинку, у якій живе Том. Нерідко кіт сам потрапляє у пастки розумного мишеня і надалі дуже шкодує про це. Адже в даному випадку йде війна не на життя, а на смерть. Бували й такі випадки, коли бідному Томові доводилося об’єднувати свої сили з мишею перед лицем спільної грізної небезпеки. За весь час своєї довгої боротьби Том жодного разу не зміг з’їсти Джеррі, хоча було чимало інцидентів, які цьому активно сприяли. Це показує, що Том хоч і недолюблював мишеняти, дуже до нього звик і вже надалі не міг існувати без свого непримиренного суперника. Адже якщо немає Джеррі, то немає і Тома, чи не так?

Протягом багатьох років Том був, залишається і буде улюбленцем дітлахів та дорослих. Він є кумиром багатьох поколінь дітей, які з радістю та з усмішкою дививилися мультсеріал і не переставали дивуватися черговим витівкам героїв.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.32MB | MySQL:158 | 0.513sec