загрузка...

Ведмідь Балу

Ведмідь Балу

Ведмідь Балу

Мультфільм: Книга Джунглів, Книга Джунглів 2

Ведмідь Балу в мультфільмі студії Уолта Діснея «Книга джунглів» – кращий друг Мауглі, він піклується про хлопчика і опікується його. Це дуже колоритний персонаж: величезний, добродушний, на рідкість безладний, і все це приправлено його непередаваною чарівністю. Незважаючи на величезний зріст і страхітливу зовнішність, друзі можуть мотузки вити з цього героя. Однак у випадках реальної небезпеки, яка загрожує Мауглі, він втрачає голову і впадає в справжню лють, і тоді його не зупинити. На жаль, Балу не дуже розумний, для прийняття важливих рішень він завжди радиться з ще одним другом Мауглі – пантерою Багірою.

Всі персонажі «Книги джунглів» представляють один з діалектів англійської мови і, відповідно, пов’язану з цим діалектом культуру. Медведю Балу дістався говір чорних американців. І тому його манера співати і пританцьовувати теж коріниться у афроамериканської джазової традиції. Саме його пісенька «Дубі-ду» стала фірмовим знаком всієї «Книги джунглів», хоча там багато різноманітної, дуже цікавою етнічної музики.

У цього ведмедя не злічити родичів серед інших книжкових і мультиплікаційних героїв. Найближча – інший ведмідь Балу з радянського мультфільму «Мауглі». Такими ж добродушними і чарівними бувають і всі ведмедики в мультфільмах, знятих за російським казкам, а сама остання варіація на цю тему – мультсеріал «Маша і Ведмідь», герой якого Ведмідь теж дуже схожий на діснеївського персонажа, тільки він дбає не про загубленого хлопчика, а про дівчинку-хуліганку. Так що опікати слабких – це загальна риса всіх мультяшних ведмедиків.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.17MB | MySQL:143 | 0.528sec