загрузка...

Ведмідь. Персонаж з мультсеріалу

Ведмідь. Персонаж з мультика Маша і Ведмідь

Ведмідь. Персонаж з мультфільма Маша і Ведмідь

Мультсеріал: Маша і Ведмідь

Думаю, багато хто погодиться з тим, що мультсеріал «Маша і Ведмідь» по праву можна назвати дітищем вітчизняної анімації. І справа не тільки в епатажній Маші, яка не втомлюється дивувати нас своєю невгамовністю і життєрадісністю. Популярність мультика забезпечується контрастністю поведінки Маші і її терплячого товариша, який є втіленням чесноти в чистому вигляді. Він єдиний лісовий мешканець, який не тікає від невгамовної дівчинки, а з мученицьким виглядом виконує всі її забаганки. Саме Ведмідь є еталоном поведінки для дітлахів, він постійно ілюструє правильний спосіб життя: освічений, доброзичливий, турботливий, охайний, енергійний. Ось так і виходить, що під маскою циркового звіра мається на увазі збірний образ добропорядних батьків. Ведмідь не тільки потурає всім примхам Маші, але й примудряється при цьому хоч якось втихомирити її енергію, що б’є ключем.

Цирковий звір організував для дівчинки саму справжню школу, він постійно прилучає її до роботи. Маша не ледарює, пізнає навколишній світ саме завдяки лісовому другові. Показовим є і той момент, що Ведмідь завжди готовий не тільки виправити прикрі помилки своєї підопічної, але і вигороджувати її перед іншими жителями лісу. Ведмідь, як будь-який свідомий батько, знає сильні і слабкі сторони вихованки, а тому дає їй можливість пізнавати світ і вчиться на своїх помилках, не піддаючи при цьому життя дівчинки реальної небезпеки.

Хоча потрібно визнати той факт, що і у зразкового “опікуна” є слабкі сторони. За своєю суттю він педант, постійно стежить за порядком у будинку; живе за суворим розпорядком, і, очевидно, якби не Маша, зовсім закис в сірій життєвої повсякденності. Йому не чужі й прості людські слабкості – поїсти, поспати, побайдикувати в тиші. Загалом, кожен з батьків бачить себе в Машиному товаришеві. Очевидно, саме тому герой мультфільму «Маша і Ведмідь» став таким близьким телеглядачеві і придбав чималу популярність.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:146 | 0.506sec