загрузка...

Вольт. Персонаж з мультфільму

Вольт. Персонаж з мультфільму

Вольт

Мультфільм: Вольт

Головний герой у нас собака на ім”я «Вольт» – він володіє супер силою, яка допомагаєйому боротися з будь-якими лиходіями і протистояти світовій злочинності. У дитинстві Вольта вдарило величезним розрядом електрики, що і зробило його супергеройською собакою, залишивши на спині знак блискавки, що свідчить про його відмітних здібностях. Але насправді дане твердження не зовсім відображає дійсність. Адже з самого дитинства собачку по кличці Вольт обманювали, і виявляється, що у нього немає ніяких здібностей. І всі його понад можливості це всього лише комп’ютерна графіка, спецефекти і не більше.

У реальному житті наш герой не більше ніж звичайна собака з намальованою блискавкою на спині і впевненістю в тому, що він супер герой. І дана обставина спричиняє йому масу проблем, адже в реальному світі неможливо вижити, якщо ти впевнений, що пропалюєш своїм поглядом стіни і можеш піднімати вантажівки. Коли Вольт бачить, що у нього пропала супер сила, він пояснює це наслідком дії шкідливого речовини під назвою пінопласт. Зрозуміло, що оточуючі, спостерігаючи таке з боку, думають, що з цією собачкою не все гаразд, і вона потребує їхньої допомоги. І в цьому вони не помиляються, Вольту дійсно необхідно відкрити очі на реальність.

Судячи зі спілкування з іншими тваринами Вольт дуже відповідальний і доброзичливий пес. Він легко знаходить собі товаришів і переймається авторитетом. З того, як відчайдушно він захищає свою господиню можна зробити висновок про його відданість, саме ця якість робить з нього героя.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.06MB | MySQL:137 | 0.503sec