загрузка...

Вовк із мультфільму “Жив-був Пес”

Вовк. Персонаж з мультфільму Жив-був Пес

Вовк. Персонаж з мультика Жив-був Пес

Мультфільм: Жив-був Пес

Завжди запам’ятовуються яскраві, колоритні персонажі, нехай навіть їх роль невелика, але образ таких героїв западає в душу, а репліки розбираються на крилаті вирази. Вовк з мультфільму «Жив-був пес» подарував відомі всім фрази «Щас спою…» і «Шо, опять?», що вимовлялися хриплим голосом. У цьому персонажі бачиться старіючий неметушливий навчений досвідом і знанням життя мужик, який готовий допомогти навіть недругові, не розраховуючи на подяку. Ним керує лише співчуття. Вовк порівнює Пса з собою і розуміє, що, звиклому до всього готового, Псові важче в лісі. Цей герой здатний на глибоко особисті і духовні почуття, які приховані під грубою сірої шкурою. Вовк позбавлений яких-небудь якостей негативного персонажа, яким бачиться він в художній традиції. Вовк у мультфільмі став носієм характеру, а не персонажем-функцією. Цей образ Вовка відрізняється від інших подібних образів, які зображуються корисливими і недалекими, наприклад, в «Червоній шапочці», «Вовк і семеро козенята», «Ну, постривай!».

У мультфільмі зображується Вовк, який вже звик до голоду та холоду, але персонаж здатний на співчуття до іншого, позбавлення не зробили його менш добродушним і товариським. Пес від Вовка переймає це ставлення до життя: не бути байдужим.

Вовк, без сумнівів, особистість повноцінна, він повністю розкривається у всіх життєвих ситуація. Присутність на весіллі, де багато їжі і напоїв робить Вовка причетним до свята, а яке ж застілля проходить без гарної пісні?

Милуватися цим персонажем можна знову і знову. Кожного разу відкриваєш усе нові й нові сторони і нюанси цього персонажа, що весь час доводиться дивуватися, скільки глибини в ньому закладено. Крім того, Вовк може ставитися з іронією як до себе, так і оточуючих, а це завжди допомагає в подоланні життєвих негараздів.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.17MB | MySQL:143 | 0.568sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.01453 sec