загрузка...

Вовк із “Ну, постривай!”

Вовк. Персонаж з мультфільму Ну постривай

Вовк. Персонаж з мультсеріалу "Ну, постривай"

Мультсеріал: Ну, постривай!

Вовк – один з двох головних персонажів мультфільму «Ну, постривай!», який перекочував туди з російських народних казок, проте в абсолютно новій інтерпретації. Він – постійний переслідувач Зайця. Незважаючи на те, що вовк винахідливо розробляє нові й нові способи, йому кожен раз фатально не щастить, і його супротивник йде неушкодженим або навіть бере гору. Так що цей лиходій здається не кровожерливим, а скоріше симпатичним і смішним.

Це тип дрібного хулігана, який порушує громадський порядок, докучає навколишнім, ображає тих, хто не може за себе постояти. Зовнішній вигляд підкреслює асоціальний спосіб життя героя. Тонкі руки і ноги, випирає животик, майже постійна сигарета в зубах видають, що йому чужий здоровий спосіб життя та заняття спортом. У манері Вовка одягатися в смішному вигляді відображаються так звані стиляги. Він завжди по моді, але без смаку одягнений: широкі брюки-кльош, рожева сорочка, жовтий галстук в горошок. В одній із серій герой втрачає весь свій одяг і залишається в сімейних трусах з квітковим малюнком з дірочкою для хвоста.

У різних серіях Вовк постає в різних видах: то він спортсмен, то моряк, то байкер, то Снігуронька. Але хід подій завжди складається так, що якось сам собою викриває його, без усяких зусиль з боку інших персонажів. Незважаючи на те, що він – мультиплікаційний лиходій, насправді його ніхто не боїться, і навіть Заєць тікає швидше за звичкою, ніж від страху, а інші персонажі завдають йому шкоди, навіть не помітивши цього.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:147 | 0.537sec