загрузка...

Хом’як Ріно. Персонаж з мультфільму

Хом"як Ріно. Персонаж з мультфільму

Хом'як Ріно

Мультфільм: Вольт

Ви коли-небудь бачили хом’яка, який провів усе життя за телевізором? Тоді вам просто необхідно познайомитися з таким кумедним персонажем як хом’як Ріно, у якого навіть зіниці розширені від передозування перегляду бойовиків! Цей чудний звір живе у своїй пластмасовій кульці і не знає, що існує реальне життя, бо він просто не відходить від екрану телевізора і вірить в існування його улюблених героїв серіалів і бойовиків. Він трохи не в собі від незліченних переглядів блокбастерів і навіть вважає, що він на 1/16 вовк і десь в його роду були навіть родичі перевертні.

Божевільний веселун хом’як, здається зовні дуже впевненим у собі розбешакою, але він шалено невпевнений і просто мріє бути таким же відважним як його улюблений герой Вольт, тому він усіма силами налаштовує зневірену собаку на подвиги. Ріно, сидячи у фургоні біля телевізора, мріяв врятувати дівчинку і світ. Зустріч з собакою надає йому таку можливість. Тепер хом’як може з невпевненого і боязкого, стати хоробрим. У Вольта Ріно навчився цінувати дружбу і не кидати друга в біді, завжди приходячи до нього на допомогу. І за це він отримує до пульта від телевізора ще й парочку друзів з новими господарями.

Персонаж хом’яка чимось схожий з невпевненим Дейлом з мультфільму “Чіп і Дейл”, який такий же балакучий і невгамовний. Єдина відмінність – це те, що Дейл не проводить більшу частину свого часу за переглядом нескінченних серіалів. Однак вони схожі ще й своїми подвигами з порятунку світу, друзів і навіть відважними вчинками.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.95MB | MySQL:134 | 0.479sec